Ana SayfaMagazinKanseri yenen şarkıcı Şimal: İnanılmaz destek görüyorum

Kanseri yenen şarkıcı Şimal: İnanılmaz destek görüyorum

Geçtiğimiz nisan ayında meme kanserine yakalanan ve tedavi sürecine giren 36 yaşındaki şarkıcı Şimal’den güzel haber Kasım ayında gelmiş; ünlü isim kanseri yendiğini açıklamıştı. Zor günlerin ardından yeni bir şarkı çıkaran Şimal, geçtiğimiz gün nişanlısı Necati Arıcı ile birlikte Akmerkez’de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan şarkıcı, dostlarından inanılmaz bir destek gördüğünü açıkladı.

Şarkıcı Şimal, geçtiğimiz yıl meme kanserine yakalanmıştı. Bir süre kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gören 36 yaşındaki şarkıcı, daha sonra ameliyat olmuştu. Tedaviler sonrası kötü günleri geride bırakan, “Patoloji sonucumuz geldi; tertemiz” açıklamasıyla sağlığına kavuştuğunu sevenlerine duyurmuştu. Şimal, hastalığı yendikten sonra ilk tatiline nişanlısıyla çıkmıştı.

Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda; “En büyük destekçim” dediği ve Ağustos 2021’de nişanlandığı iş insanı Necati Arıcı ile Bodrum Gündoğan’da bir otelde objektiflere yansımıştı. Denizde romantik dakikalar yaşayan ikili, birbirlerini öpücüklere boğmuştu. Hastalığı süresince iştahı bozulduğu için 43 kiloya kadar düşen ve saçlarını kazıtmak zorunda kalan Şimal, fit hali ve uzayan saçları ile dikkat çekmişti. Birlikte masmavi denizin keyfini doyasıya çıkaran sevgililer, suda çıktıktan localarına doğru gitmişti. Neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen ve basın mensuplarının röportaj isteğini geri çevirmeyen güzel şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Çok iyiyim. Konserlerim başlıyor. Konser öncesi bir tatil yapalım istedik. İstanbul’a hiç dönesim yok. Yeni şarkım geliyor adını vermek istemiyorum ama Ağustos ayının 15’inde sevenlerimle buluşacak. Geçmiş dönemde atlattığım hastalık bana iyi geldi. Artık daha güzel sözler yazıyorum, daha içten söylüyorum şarkılarımı. O benden çok faydalandı artık sıra bende, şimdi ben ondan faydalanıyorum. 1.5 yılımı aldı elimden, şimdi sıra bende.

“HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIM”

Şimal, “Allah bir daha yaşatmasın. Hala boğazım düğümleniyor. Tümörün ne olduğunu bilmiyorken hastalığımı öğrendim ve hüngür hüngür ağladım. Beni en çok üzen belime kadar olan saçlarımı kestirmek zorunda kalmamdı. Hastalık beni egolardan, şımarık tavırlarımdan uzaklaştırdı” şeklinde konuşmuştu.

“BENİ TUVALETE BİLE GÖTÜRDÜ”

Meme kanseri ile mücadelesini kazanan 36 yaşındaki güzel, “Necati olmasa bu süreci atlatamazdım. Henüz cicim aylarımızda hastalığa yakalandım. Necati beni tekrar hayata bağladı, beni hareketlendirdi. Beni kucaklayıp, tuvalete bile götürdü. Allah ondan razı olsun” sözleriyle, nişanlısına övgüler yağdırmıştı.

 

 

 

 

Kanseri yenen şarkıcı Şimal: İnanılmaz destek görüyorum
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM