Kadir Doğulu: Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz

Kadir Doğulu: Afrika'ya gitmeyi düşünüyoruz

Bir süredir ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ünlü oyuncu, eşi Neslihan Atagül’le Güney Yarım Küre’de bir tatil planı olduğunu söyledi.

Neslihan Atagül ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Mutlu birlikteliklerini sürdüren çift, geçtiğimiz günlerde Yasemin Sakallıoğlu’nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” adlı tek kişilik gösterisini izlemeye gitmişti.

HAMİLELİK CEVABI

Eşi Neslihan Atagül’ün karnını okşayan Doğulu’ya “Neslihan Hanım’ın karnını okşadınız, bize bir mesaj mı bu? Hamile mi yoksa Neslihan Hanım?” sorusu yöneltilmişti. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmemişti. Kadir Doğulu, gülerek “Öyle bir şey olursa mutlulukla haber veririz” ifadelerini kullanmıştı.

Kadir Doğulu: Afrikaya gitmeyi düşünüyoruz

“İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM”

Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu’nun doğum gününü sosyal medyadan yayınladığı karelerle kutlamıştı. Birlikte çekilen bir dizi fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu, eşine, “İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni çok seviyorum” şeklinde seslenmişti.

Kadir Doğulu: Afrikaya gitmeyi düşünüyoruz

“İLLA AĞLATACAKSINIZ!”

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu ise, “Ben de seni çok seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün…” diyerek, duygulandığını ifade etmişti. Çiftin gönderileri takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü. Sosyal medya kullanıcıları Doğulu’ya kutlama mesajları yağdırmıştı.

“DÜNYAYA AÇILMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Toplantıya geldiğini söyleyen Doğulu “Yeni projelerimiz için toplantılar yaptık, dijitale güzel projelerimiz olacak. Artık dünyaya açılmak için uğraşıyoruz, projelerimizi de bu yönde ayarlamaya çalışıyoruz” dedi.

Kadir Doğulu'dan 'aldatma' iddiasına tepki

Yıllar sonra eşi Neslihan Atagül ile tekrar aynı seti paylaşacak olan Doğulu “Çekimlere başlamaya az kaldı, temmuzun ilk haftası sete çıkarız, eylül gibi de tahmini yayınlanır dizimiz” dedi. Muhabirlerin “Tatil planı olacak mı?” sorusuna Doğulu “Çekimler öncesi bir tatil yapmayı daha düşünüyoruz, umuyorum dinlenerek geçireceğiz. Güney Yarım Küre’de olur tahmini bu sefer tatil, Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz” dedi. 

Kadir Doğulu: Afrikaya gitmeyi düşünüyoruz

SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ BÖYLE KUTLADI

Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde eşi Kadir Doğulu ile romantik pozlarını paylaşarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamayı da ihmal etmemişti. Sosyal medya hesabından Kadir Doğulu (39) ile çekilen karelerini art arda takipçilerinin beğenisine sunan Atagül, gönderisine “Sevgi’li K” mesajını yazmıştı.

Kadir Doğulu: Afrikaya gitmeyi düşünüyoruz

Başarılı oyuncunun 1,5 milyon beğeni alan gönderisine eşi Doğulu da kayıtsız kalamamış, “Sevgili’m” yazıp, kalp emojileri ekleyerek Atagül’e yorum yapmıştı.

Neslihan Atagül'den tatil kareleri

Önceki HaberTarık Emir Tekin askere gidiyor! ‘Biraz uzağa düştüm’
Sonraki HaberKadriye Özcan: Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum!