Ana SayfaMagazinKaan Yıldırım'dan Pınar Deniz'e: İyi ki varsın sevgilim

Kaan Yıldırım’dan Pınar Deniz’e: İyi ki varsın sevgilim

Pazar akşamlarına damga vuran ‘Yargı’ dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz ile meslektaşı Kaan Yıldırım’ın aşkı doludizgin devam ediyor. Yakışıklı oyuncu, sevgilisinin yaş gününü Instagram hesabından paylaştığı karelerle kutladı. Yıldırım, geçtiğimiz günlerde sevgilisi için sürpriz bir parti organize etmek istemişti. Pınar Deniz, sürprizi önceden anladığını açıklamıştı.

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de bir mekanda sevgilisi Kaan Yıldırım ve dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. Basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti, kutlama öncesi sorulara yanıt vermek için kameraların karşısına geçti.

“SÜRPRİZ YAPAMADILAR”

Çok mutlu olduğunu dile getiren güzel oyuncu, “Bana sürpriz yaptıklarını düşündüler ama yapamadılar. Kaan evden ‘Sete gidiyorum’ diye çıkınca anladım bir şeyler olacağını. Dizideki ‘Avukat Ceylin’ gibi ince eleyip sık dokudum ve sürprizi önceden anlamıştım zaten” diyerek kahkaha attı.

Kaan Yıldırımdan Pınar Denize: İyi ki varsın sevgilim

İkili, Pınar Deniz’in yeni yaşında sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dilediklerini dile getirdi.

“HEP GÜLELİM SEVGİLİM”

Heyecanın bir an olsun düşmediği senaryosuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Yargı’ dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, bugün 28 yaşına bastı. Kaan Yıldırım, sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla kutladı.

Kaan Yıldırımdan Pınar Denize: İyi ki varsın sevgilim

Yakışıklı oyuncu, Pınar Deniz ile yer aldığı romantik ve eğlenceli karelere şu notu düştü:

Hep gül, hep gülelim. İyi ki varsın, nice yaşlara sevgilim.

Kaan Yıldırımdan Pınar Denize: İyi ki varsın sevgilim

“YARGI’YI PINAR’LA BERABER İZLİYORUZ”

Soho House İstanbul’da gerçekleşen bir galada objektiflere yansıyan ünlü çiftten Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında şöyle konuşmuştu:

Aslında bana laf düşmez. Pınar ile Kaan’ın ikinci işleri. Çok iyiler, çok seviliyorlar. Ben de Yargı’yı Pınar’la beraber izlemeye başladım. Zaten çok iyi senaryo, herkes çok iyi oynuyor. Pazar günleri beraber izliyoruz.

Kaan Yıldırımdan Pınar Denize: İyi ki varsın sevgilim

“BİZ BİR ŞEKİLDE GÖRÜŞÜRÜZ”

Pınar Deniz ise “İkiniz de çok yoğun çalışıyorsunuz, aranızda özlem olacak mı?” sorusuna, “Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz. O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak güzel bir şey. O yüzden o da, ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan zamanları zaten beraber geçiriyoruz” yanıtını vermişti.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM