Jorge Jesus Fenerbahçe’deki ilk hedefini açıkladı

Jorge Jesus Fenerbahçe'deki ilk hedefini açıkladı

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jorge Jesus, sarı-lacivertli takım adına açıklamalarda bulundu. Jesus, “Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya geldim” dedi.

Fenerbahçe Portekizli teknik direktör Jorge Jesus ile 1 senelik sözleşme imzaladı. Deneyimli çalıştırıcı Fenerbahçe’nin paylaştığı duyuru videosunda, takım adına açıklamalarda bulundu.

Jorge Jesus’un açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“Ben ve ekibim biliyoruz ki Fenerbahçe taraftarları çok tutkulu. Bizi uzun zamandır bekliyorlar. Tutkunun çok fazla olduğu çok büyük bir takımda çalışacağız. Ben ve ekibim de tutkulu insanlarız. Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya geldim. Çünkü Fenerbahçe 8 senedir şampiyon olamıyor. Bunu başaracağız. İlk hedefimiz Süper Lig’i kazanmak. İkinci hedefimiz de Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak. Eleme turlarında güçlü rakiplerimizin olduğunu biliyoruz. Umarım alacağımız galibiyetler ve oyun kalitemizle taraftarlarımızı mutlu edebiliriz.”

“Fenerbahçe tutkudur. Ben de hayatınızın bir parçası olacağım. Sizlerin bu kulübe olan aşkınızı ve yaptığınız fedakarlığı ben de göstermek istiyorum. Yaşa Fenerbahçe.”

Önceki HaberÖzel çocuklar için bir araya geldiler
Sonraki HaberTFF Merkez Hakem Kurulundan Yaşar Kemal Uğurlu ile ilgili açıklama