Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaMagazinİş İnsanı Ümit ÖNER Boşandı !!!

İş İnsanı Ümit ÖNER Boşandı !!!

Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Göktürk Dergisi & Anne Çocuk Dergisi İmtiyaz Sahibi Ümit ÖNER İstanbul Adliyesinde 17 Şubat 2023 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı.

Bugüne kadar rol aldığı dizi, film, reklamlarda yüzünü göstererek sanat camiasında da adından söz ettiren Ümit Öner; ‘’ Ümit Öner ile Hayata Dair’’ Talk Show programı ile de yapımcılık yapmıştır.

Ümit Öner Medya şirketi olarak dergi gazete sosyal medya platformlarında başarlı işlere imza atmıştır. Ulusal yayın yapan Göktürk Dergisi ve Anne Çocuk Dergisi bulunan Ümit Öner 7 sene içerisinde 4 kez ‘’ Yılın En İyi Ulusal Dergisi ’’ödüllerini de almıştır.

15 Yıldır Göktürk’te yaşayan Ümit Öner yaptığı festivaller ve ödül törenleri ile televizyon ve ulusal basında adından söz ettirmiştir.

2 Dönemdir de Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneğinin Başkanlığını yapmaktadır.

Ayrııkla ilgili olarak Ümit Öner “Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar