‘Irina Shayk ve Bradley Cooper, ikinci kez çocuk sahibi olmak istiyor’

Ünlü manken Irina Shayk; geçtiğimiz aylarda 2019’da ayrıldığı, kızının babası Bradley Cooper ile birlikte tatile çıkmış; birlikte çekilen pozlarını kalp emojileriyle paylaşarak Hollywood yıldızı ile tekrar bir araya gelip gelmediğiyle ilgili soru işaretlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştu. İkiliye yakın bir kaynak ise Cooper ve Shayk’ın tekrar bir araya gelmeyi düşündüğü ve mankenin kızına bir kardeş istediğini açıklamıştı. Önceki günlerde sarmaş dolaş yürüyerek ‘aşk yeniden’ dediklerini doğrulamış olan ikilinin, ikinci kez çocuk sahibi olmak için uğraştıkları ortaya çıktı.

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, yaşamını ABD’de sürdüren ünlü manken Irina Shayk, Portekizli milli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

“HARİKA BİR BABA”

Irina Shayk, geçtiğimiz sene aktörün babalığı hakkında ve kızı Lea ile ilgili şunları söylemişti:

Bradley harika, tam zamanlı bir baba. Kızımız Lea’yı hiç ihmal etmiyor. Zaten Los Angeles’ta evlerimiz birbirine yakın. Kızını istediği zaman alıyor. Bradley’e çok güvendiğim için Lea onunla iki hafta tatile gittiğinde onları bir kere bile aramadım, baba kızın baş başa kalmalarını istedim. Çocuk yetiştirme konusunda da aynı fikirdeyiz ve bu konuda katıyız.

ESKİ AŞIKLAR BİR ARADA

Bradley Cooper ve Irina Shayk, aylarda ise tropik bir tatil için tekrar bir araya gelmişti. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, 19.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşmıştı.

“KIZININ BİR KARDEŞİ OLMASINI İSTİYOR”

Eski çiftin tatilinden sonra Page Six’e konuşan bir kaynak şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu gerçek bir aile tatiliydi, ve ikisi tekrar bir araya gelmeyi düşünüyor. Irina, kızının bir kardeşi olmasını istiyor.

NEW YORK’TA YÜRÜYÜŞ

Geçtiğimiz günlerde ise New York’ta objektiflere takılan Irına Shayk ve Bradley Cooper, New York’ta samimi bir şekilde yürüyüş yaparken anbean görüntülenmişti.

DailyMail’de yer alan habere göre; geçtiğimiz hafta Cadılar Bayramı için de birlikte poz veren çiftin köpeklerini gezdirirken sarmaş dolaş bir şekilde kameralara yansıması, tekrar bir araya geldiklerini doğrulamış olmuştu.

“İKİNCİ ÇOCUK UĞRAŞIYORLAR”

Bir kızları olan Bradley Cooper ve model Irina Shayk, Page Six’e özel olarak konuşan bir kaynağın aktardıklarına göre; ailelerine ikinci çocuğu eklemek istiyor. Cooper’ın, daha önce bir çocuk daha istediği yönünde iddialar ortaya atılan Shayk’ın bu fikrine sıcak baktığını söyleyen kaynak; şu ifadeleri kullandı:

Bradley de ailesini genişletmek istiyor, ikinci çocuklarına sahip olmak için uğraşıyorlar.

Ancak ikiliye yakın kaynak, ünlü çiftin evlenmek gibi bir planı olmadığını da belirterek; “Bradley, evlilik kurumuna karşı Avrupalı ​​bir bırakınız yapsınlar (işlerin kendi haline bırakılması ve müdahale edilmemesi) tavrı sergiliyor gibi görünüyor” şeklinde konuştu.