Ana SayfaMagazinİrem Derici'nin sinirleri bozuldu, röportajı bitirdi!

İrem Derici’nin sinirleri bozuldu, röportajı bitirdi!

Son olarak “Amerika’ya gittiğimde belki erkeklerle tanışırım diye düşünerek uygulama indirdim” itirafıyla adından söz ettiren İrem Derici, önceki gün Beyoğlu’nda görüntülendi. Uzun saatler süren klip çekimlerinden dolayı yorgunluğu yüzüne yansıyan ünlü şarkıcı, basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada, sokaktaki çocuklardan birinin röportajı bölmesine sert çıktı.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Özel hayatı, iddialı sosyal medya paylaşımları ve sivri açıklamalarıyla her daim magazin gündeminde yer bulan İrem Derici, geçtiğimiz hafta Etiler’deydi. Basın mensuplarını görüp, röportaj talebini geri çevirmeyen şarkıcı, “Çok yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. 25 Kasım’da yeni şarkım çıkıyor” demişti.

“10 SENEDİR ÇEKİCİ BİR YANIM YOK”

Radyocu Rıza Esendemir ile 2014–2016 yılları arasında evli kalan, son olarak meslektaşı Cem Belevi ile ilişkisini ihanete uğradığı gerekçesiyle olaylı şekilde sonlandıran Derici, “Döndür döndür aynı şeyler. 10 senedir çok çekici bir yanım yok. Yapayalnızım, sahneden de bulacak halimiz yok. Çalışıyorum. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere” şeklinde konuşmuştu.

İrem Dericinin sinirleri bozuldu, röportajı bitirdi

“TANIŞMA UYGULAMASI KULLANDIM, TÜRK YAZDI”

Amrika’da olduğu döneme dair dikkat çeken bir itirafta bulunan ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir kez tanışma uygulaması kullandım. ‘Erkeklerle belki tanışırım, size damat getiririm’ diye ama onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin adını kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Sahte hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.

'İlk çıktığım halim, şimdikinin halası gibi'

İrem Derici, kahkahalar atarak mekana giriş yapacağı sırada kapıda bulunan hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmemişti.

İrem Dericinin sinirleri bozuldu, röportajı bitirdi

“ÇOK YORGUNUM”

İrem Derici, önceki gün ise klip çekimleri için Beyoğlu Asmalımescit’te objektiflere yansıdı. Çekimlerden dolayı çok yorulan 35 yaşındaki şarkıcı, “Çok yorgunum. Yeni klibimin çekiminden çıktım. Her şey çok yolunda gidiyor. Klip çekimleri bitti, şu an kurguya giriyor, renk düzenlemesi olacak” dedi.

İrem Dericinin sinirleri bozuldu, röportajı bitirdi

“SÖZÜMÜ KESME!”

Sokaktaki çocuklardan birisi, “Seni tanıyorum” sözleriyle röportajı bölünce, İrem Derici sinirlerine hakim olamadı. Ünlü popçu, “Sözümü kesme! Burda röportaj yapıyorum. Neyse sonra görüşürüz” karşılığını verdi. Derici, röportajı yarıda bırakarak oradan ayrıldı.

İrem Dericinin sinirleri bozuldu, röportajı bitirdi
'Angelina'nın aldatıldığı dünyada bana ne yapmazlar?'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM