Ana SayfaMagazinİrem Derici'den 'Bizi pavyona götür' tezahüratına cevap!

İrem Derici’den ‘Bizi pavyona götür’ tezahüratına cevap!

Ünlüler dünyasında son yılların en çok konuşulan ünlü isimlerinden olan İrem Derici, Bursa’da konser verdi. Sahne performansının yanı sıra danslarıyla da dikkat çeken popçu, hit parçalarını seslendirdi. Daha önce yaptığı “Hayatımda ilk kez pavyona eğlenmeye gittim” açıklaması çok konuşulan Derici’ye, sevenlerinin “Bizi pavyona götür” tezahüratı renkli görüntüler oluşmasına neden oldu.

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemden düşmeyen, Türkçe popun başarılı isimlerinden İrem Derici, geçtiğimiz ay Artvin’de düzenlenen 48. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahneye çıkmış, konser öncesi dikkat çeken açıklamalarına bir yenisini eklemişti.

“BENİ PAVYONLARDAN TOPLARSINIZ”

Hayatında ilk kez pavyona eğlenmeye gittiğini belirten 35 yaşındaki şarkıcı, “Dün ekiple beraber pavyona gittik. Böyle bir eğlence yok, sabah 06.00’da çıktım. Pavyonda dans şovlarını çok beğendim. Bundan sonra beni pavyonlardan toplarsınız” esprisi yapmıştı.

İrem Derici en kötü ilk buluşmasını anlattı

“BURAYA GELİNCE KANIM KAYNIYOR”

Son olarak Bursa’da müzikseverlerle buluşan İrem Derici, performansları ve sahne şovlarıyla beğeni topladı. Şarkı aralarında dinleyicilerle sık sık sohbet eden popçu, şehre olan sevgisini dile getirdi:

Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim. Gerçekten size aşığım. Türkiye’nin en zeki, en kıvıl kıvıl, en deli, en tatlı insanları sizlersiniz. Bursalı olamadım, Bursa’da doğamadım ama yine geleceğim.

İrem Dericiden Bizi pavyona götür tezahüratına cevap

“TOPLU BEDDUA ŞARKISI”

İrem Derici, “Bursa’yı çok seviyorum. Benim gibi deliler çok burada. Ait hissediyorum kendimi. Her zaman ‘Dünyayı normaller değiştirmeyecek’ diyorum, anormal olmak en iyisi. Ben değil, siz de hoş geldiniz o zaman. Sıradaki şarkı toplu beddua şarkısı, hadi bakalım” açıklaması sonrası ‘Acemi Balık’ şarkısını seslendirdi.

“BENİ SUSTURAN TEK ŞARKI”

19 Temmuz 2017 tarihinde yaşamını yitiren Bursalı sanatçı Harun Kolçak’ı anan ünlü popçu, “Gir Kanıma şarkısı çıktığında ben dört yaşındaydım. Beni susturabilen tek şarkıdır. Bu şarkıyla büyüdüm ve Allah bana şarkının sahibiyle Harun Kolçak ile bu şarkıyı düet yapma fırsatı verdi” ifadelerini kullandı.

İrem Dericiden Bizi pavyona götür tezahüratına cevap

“SİZE PAVYON AÇARIM BEN”

Bursalı sevenleri, bir röportajında pavyona gittiğini söyleyen şarkıcıya, “İrem bizi pavyona götür” tezahüratında bulundu. Seyircilere “Size pavyon açarım ben” yanıtını veren Derici, bu anları sosyal medya hesabından “Aşığım Size” mesajıyla paylaşırken, kısa sürede takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum aldı.

İrem Derici'den Hasan Can Kaya'ya yanıt

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM