Ana SayfaMagazinİlker Kaleli: Sabah akşam İspanyol oldum!

İlker Kaleli: Sabah akşam İspanyol oldum!

Kanal D’nin yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen dizisi ‘Poyraz Karayel’in Poyraz’ı İlker Kaleli, şimdilerde ‘La Passion Turca’ (Türk Tutkusu) adlı bir İspanyol dizisinde yer almaya hazırlanıyor. Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile mutlu bir birliktelik sürdüren ünlü isim, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan oyuncu, yeni dizisiyle ilgili bilgi vererek, ilk çekimlerin Türkiye’de yapılacağını açıkladı.

Son dönemde ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren başarılı oyuncu İlker Kaleli, geçtiğimiz aylarda sevgilisi ile birinci yıllarını kutlamıştı. Kaleli’nin, “Sen bana bu hayatın armağanısın, 40 sene bekledim” dizeleriyle aşkını dile getirdiği Sıla’ya yıl dönümleri için özel bir hediye aldığı iddia edilmişti.

Cihangir’deki bir dükkanda bulduğu kapaklı vintage kolyeye 6 bin lira ödediği konuşulan oyuncunun, bu hediyeyle Sıla’yı mest ettiği söylenmişti.

İlker Kaleli: Sabah akşam İspanyol oldum

“YOK ÖYLE BİR ŞEY”

Öncesinde ise Nişantaşı’nda bir modacı çıkışı görüntülenen Sıla, muhabirlerle laflamıştı. Ünlü şarkıcı, İlker Kaleli ile evlilik hazırlığı yaptığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını, “Yok öyle bir şey” diyerek açıklamıştı.

BİRLİKTE STÜDYOYA GİRDİLER

Öte yandan Sıla, Duman’ın 2005 yılında yayınlanan ‘Seni Kendime Sakladım’ albümündeki ‘Rüyanda Görsen İnanma’ parçasını kendi yorumuyla seslendirmiş, ünlü ismin yeni şarkısının düzenlemesini sevgilisi İlker Kaleli yapmıştı.

İlker Kaleli'den Sıla'ya: Bana gülmeyi sevdirdiğin için teşekkürler!

“İLK ÇEKİMLER BURADA OLACAK”

Tüm bunların ardından İlker Kaleli, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı. İspanyol Antenna 3 televizyonuna çekilecek ‘La Passion Turca’ (Türk Tutkusu) dizisinde rol alacak olan İlker Kaleli, basın mensuplarıyla konuşarak çekimler hakkında bilgi verdi.

Önümüzdeki hafta çekimlerin başlayacağını belirten 38 yaşındaki Kaleli, şu ifadeleri kullandı:

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta çekimleri başlıyoruz. İlk çekimler burada olacak. Türkiye ayağı bittikten sonra Ocak ayında Madrid’e gideceğiz.

İlker Kaleli: Sabah akşam İspanyol oldum

“HİKAYEMİZ BAŞLIYOR”

Dizide ‘Yaman’ karakterini canlandıracak olan İlker Kaleli, “Yaman antika dükkânı olan birisi. Antika dükkanının perde arkasında başka olaylar da oluyor. Daha sonra Madrid’de bir üniversitede sanat tarihi profesörü olan bir kadının gelmesiyle hikayemiz başlıyor” açıklamasında bulundu.

“ÇOK YOĞUN BİR ÇALIŞMA YAPTIM”

İlker Kaleli, dizi için İspanyolca eğitim aldığını da söyleyerek; “5 hafta kadar Madrid’te kaldım. Senaryonun çoğu İspanyolca geçiyor. Ezberin yapılması, dile hâkimiyet kurulması gerekiyordu. İspanyolca bilmediğim için çok yoğun bir çalışma yaptım. Sabah akşam İspanyol oldum. Senaryo ve dile hakimiyet üzerinden gittik. Her dilde olduğu gibi belli başlı kalıplar var onlardan başladık” şeklinde konuştu.

Sessiz çift: Sıla Gençoğlu-İlker Kaleli

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM