İlhan Palut’tan ayrılığın ardından şok açıklamalar! ‘Emre Belözoğlu’na söylediğim sözler…’

İlhan Palut'tan ayrılığın ardından şok açıklamalar! 'Emre Belözoğlu'na söylediğim sözler...'

Konyaspor’un şok bir kararla yollarını ayırdığı teknik direktör İlhan Palut ilk açıklamasını yaptı.

Spor Toto Süper Lig’de Konyaspor’da teknik direktör İlhan Palut’la yollar ayrıldı. Genç teknik adamın sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedildi.

DHA’ya konuşan İlhan Palut, kendisine dün öğle saatlerinde durumun bildirildiğini belirterek, “Bir kan değişikliğinin iyi olacağını düşünüyoruz’ deyip teşekkür ettiler bana. Sadece bu, başka da bir şey olmadı. Açıkçası hiç beklemiyordum. Daha iyi sonuçlar bekliyorduk, ama olayın buraya geleceğini hiç beklemiyorduk. Öncesinde böyle bir şey yoktu. Hepimiz şok olduk. Ama Konyaspor için hayırlısı olsun. Bununla ilgili ayrıca bir açıklama yapacağım. Çünkü fesih belgesini aldıktan sonra bir açıklama yapacağım” diye konuştu.

Emre Belözoğlu

”EMRE İÇİN PAZAR AKŞAMI KONUŞTUM”

Palut, sosyal medyada teknik direktör Emre Belözoğlu ile ilgili yaptığı açıklama sonrası görevine son verildiği yönündeki yorumlarla ilgili de şunları söyledi:

“İlhan Palut, Emre Belözoğlu’na bir şey söyledi, görevden ayrıldı’. Bu nasıl bir mantık. Sosyal medyada olmayacak şey yok. Hiç onunla alakası yok. Emre Belözoğlu’na söylediğim sözden dolayı olsa, bugün takıma yeni teknik direktör gelmez. Emre Belözoğlu için pazar akşamı konuştum. Gelen teknik direktörün bileti ise daha önceden hazır.”

İlhan Palut

81 MAÇTA 36 GALİBİYET

İlhan Palut, Konyaspor’un başında 81 maça çıktı. Bu süreçte 36 galibiyet alırken 25 beraberlik ve 20 yenilgi aldı. Konyaspor, 46 yaşındaki teknik adam döneminde oynadığı karşılaşmalarda 130 gol atarken, 96 gol yedi.

Önceki HaberFormula 1 takviminde Çin Grand Prix’sinin yerine ekleme yapılmadı
Sonraki HaberRıza Çalımbay: Galatasaray maçında kimsenin çözemediği şekilde puanımız gitti