Ana SayfaMagazinİkinci kez anne olan Seda Erdim'den Ses ve Ela paylaşımı

İkinci kez anne olan Seda Erdim’den Ses ve Ela paylaşımı

‘Hayat Bilgisi’ dizisinde canlandırdığı ‘Arif’ karakteriyle üne kavuşan Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Erdim ile nikâh masasına oturmuştu. Mutlu birlikteliklerini bebekle taçlandıran ünlü çift, 2018’de kızları Ses’i kucaklarına almıştı. Dün ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan çiftten Seda Erdim, kızları Ses ve Ela’nın hastane odasındaki halini takipçileriyle paylaştı. İşte detaylar…

Yıllar önce yayınlanan ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde hayat verdiği ‘Arif’ karakteriyle tanınan Ümit Erdim, beş yıl önce Seda Çınar ile dünyaevine girmişti. Mutlu birliktelikleri devam eden ikili, 2018 yılında kızları Ses’i kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Erdim çifti, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne-baba olacaklarını duyurmuştu.

“BİZ ARTIK DÖRT KİŞİYİZ”

Ailelerini büyütmek isteyen çiftten Seda Erdim, geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini müjdelemişti. Ses’in elindeki ultrason görüntüsü dikkat çekerken, Erdim beğeni ve tebrik mesajları yağan gönderisine, “Evet hazırsak artık Ses’in abla olduğu bölüme geçiş yapıyoruz. Biz artık dört kişiyiz” notunu düşmüştü.

İkinci kez anne olan Seda Erdimden Ses ve Ela paylaşımı

CİNSİYETİ KIZLARI AÇIKLADI

Heyecanları günden güne büyüyen Ümit Erdim, bebek müjdesinin ardından eşi Seda Erdim ve kızı Ses ile Yeniköy’de görüntülenmişti. Muhabirlerin “Cinsiyeti belli oldu mu?” sorusuna Erdim’in kızı cevap vermiş ve “Kız olacak” diye bağırmıştı. Kızının bu cevabına şaşıran Ümit Erdim ise “Evet Ses’in de dediği gibi kız çocuğumuz olacak yine, bunu da ilk kez söylemiş olduk” ifadelerini kullanmıştı.

Konuşmayı çok seven Ses Erdim, yeni doğacak kardeşinin ismini de söylemeyi ihmal etmemişti. Minik Ses, “Kardeşimin ismi de Ela olacak” diyerek Ümit Erdim ve eşi Seda Hanım’ı şaşırtmıştı.

'Eleştirmek için eleştirmeyin'

“ELA HANIM BİRAZ ÖNCE ARAMIZA KATILDI”

Seda-Ümit Erdim çiftinden dün güzel haber geldi. Ünlü oyuncu, müjdeli haberi duyurduğu sosyal medya hesabından duyurdu. Erdim, “Allah bütün yavrularımıza sağlık sıhhat versin, bahtları açık olsun. Ela Hanım biraz önce aramıza katıldı” mesajını yazdı.

İkinci kez anne olan Seda Erdimden Ses ve Ela paylaşımı

“DÜNYALARA BEDEL”

Doğum öncesi ve sonrası paylaşımlar yapan Seda Erdim, eşi Ümit Erdim’in bu paylaşımını “O kadar küçük ki inanamıyorum” diyerek kendi Instagram hesabından yayınladı. Çiçeği burnunda anne, sonrasında da kızlarını paylaştı.

Seda Erdim'in düğün elbisesi takipçilerini ikiye böldü!

Ela bebeğin yüzünü göstermeyen Seda Erdim, abla olan Ses’in kardeşine baktığı anı fotoğrafladı. Seda Erdim, paylaşımına; “Dünyalara bedel” notunu düştü. Ünlü ismin paylaşımı büyük ilgi gördüm.?

İkinci kez anne olan Seda Erdimden Ses ve Ela paylaşımı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM