Ana SayfaMagazinİbrahim Kutluay'ı güldüren soru: Abi boyun kaç?

İbrahim Kutluay’ı güldüren soru: Abi boyun kaç?

İbrahim Kutluay, önceki gün Bebek’te ATM’den para çekerken görüntülendi. Kutluay, o sırada minik hayranlarının kendisiyle fotoğraf çekilme isteğini geri çevirmedi. Fotoğraf çekildikten sonra hayranının “Abi boyun kaç?” sorusuna gülen İbrahim Kutluay, yanıtıyla minik hayranını şaşırttı.

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET 

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, ilişkilerine bir dargın bir barışık devam ettiği Edvina Sponza ile birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü akşamı Sarıyer’de bir mekana girerken kameralara yansımıştı.

“SİZ Mİ HABER VERDİNİZ?”

Akşamı baş başa geçirmek isteyen çift, mekanda basın mensuplarını görünce gerilmişti. Hızlıca tekrar mekana giriş yapan ikili, kısa süre sonra ise bulundukları yerden ayrılmıştı. Gittikleri işletmeye, “Gazetecilere siz mi haber verdiniz?” diyerek sitem eden ünlü çiftin Sevgililer Günü gecesi, keyifsiz başlamıştı.

İbrahim Kutluayı güldüren soru: Abi boyun kaç

Daha sonra Bebek’te görüntülenen ve elinde çiçeklerle sahilde yürüyen Sponza, Arnavutköy’de kendisini araçla almaya gelen Kutluay’la buluşacaktı. Ancak gazetecileri fark eden Edvina Sponza, hızlı adımlarla geri dönerek, İbrahim Kutluay’ı uyarmıştı. Eski basketbolcu gaza basıp giderken, sosyetik güzel evine dönmüştü.

İbrahim Kutluay'dan dikkat çeken açıklama

“ARKADAŞIZ”

İbrahim Kutluay’la yeniden birlikte misiniz?” sorusuna Edvina Sponza, “Birliktelik yok, arkadaşız” diyerek, haklarında çıkan haberleri yalanlamıştı.

İbrahim Kutluayı güldüren soru: Abi boyun kaç

AYRI AYRI VAKİT GEÇİRDİLER

Öte yandan Kutluay, ilişkilerinde ikinci şans verdikleri sosyetik güzel Edvina Sponza yaz başında ayrılmıştı. Eski basketbolcu, ayrılıklarının üçüncü şahıslarla alakası olmadığını ve arkadaşça ayrıldıklarını söylemişti.

Ardından eski aşıklar, Çeşme’de pişti olmuştu. Birbirlerini görmezden gelen ikili, plajın iki ayrı noktasında, birbirinden uzakta vakit geçirmişti. 47 yaşındaki İbrahim Kutluay, sahilde arkadaşları ile şezlongunda sohbet ederken, 48 yaşındaki güzel Edvina Sponza ise denize girmişti.

İbrahim Kutluay, Ece Sükan iddiasını yalanladı

HAYRANININ CEVABI KAHKAHA ATTIRDI

İbrahim Kutluay, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. ATM’den para çeken eski basketbolcu, o sırada minik hayranlarının kendisiyle fotoğraf çekilme isteğini geri çevirmedi. Fotoğraf çekildikten sonra minik hayranının “Abi boyun kaç?” sorusuna gülen İbrahim Kutluay, “1.97 cm” deyince, minik hayranından aldığı “Vaayy…” cevabı karşısında kahkaha attı.?

İbrahim Kutluayı güldüren soru: Abi boyun kaç
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM