Ana SayfaMagazinHülya Avşar: Anlatmama gerek yok, herkes görüyor!

Hülya Avşar: Anlatmama gerek yok, herkes görüyor!

Son dönemdeki çıkışları ile adından sıkça söz ettiren Hülya Avşar, önceki sabah Yeniköy’de objektiflere yansıdı. Sporunu aksatmayan ve haftanın belirli günlerinde Tarabya-Bebek arasında yürüyüş yapan 59 yaşındaki sanatçı, kendisini görüntüleyen muhabirlere ilginç tavırlar sergiledi. Avşar kızı, bir süre basına konuşmama kararı aldığını söyledi.

UMUT ÜNVER/ MİLLİYET
Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle magazin gündeminden düşmeyen, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle de her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Etiler’de spor merkezinden çıkarken görüntülenmişti. Yeni nesil oyunculara tavsiye veren sanatçı, “Çoğunu tanımıyorum, yani isimleri aklıma gelmiyor görünce ‘Aaaa o değil mi!’ diyorum. Önceden bize de oluyordu.Beni görüp ‘Türkan Şoray değil mi ?’ diye tepki veren oluyordu, o açıdan bu dönemler hep yaşanıyor, insanlar zorlu yollardan geçmeli, kolay yolu seçen çoğu zaman kaybeder” demişti.

“O İŞİN PATENTİ BENDE”

Genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın digital platformdaki bir dizide iddialı sahnesi çok konuşulmuştu. Hülya Avşar, söz konusu görüntülerin yıllar önce ‘Berlin in Berlin’ filmindeki sahneye benzetildiğini hatırlatan muhabirlere, “Tanıyorum Hafsanur’u,  izlemez miyim o sahneyi, o işin patenti bende (gülüyor). Ben onu 20 yıl önce yaptım bildiğiniz gibi ve gerçekten dünya sinemasında bile yeni yeni çekiliyor o sahneler. Yapan çoktur da görselleştiren az var işte” ifadelerini kullanmıştı.

Hülya Avşar: Anlatmama gerek yok, herkes görüyor

“ASLINDA ÇEKİNMİŞTİM”

 Hülya Avşar, sözlerine şöyle devam etmişi:

O sahnede üç kişi vardı etrafımda, aslında çekinmiştim ama film setindeki insanlar o kadar alışmışlar ki o tarz sahnelere, sana yan gözle bakmıyorlar. O sahne normalde Cem Özer ile sevişme sahnesiydi, o fikir benden çıktı. Sinan Çetin’e sevişme olmasın bu şekilde yapalım dedim. Çok önemli bir şeydi o, zaten en iyi kadın oyuncu ödülünü aldım, ilk kadın oyuncu ödülünü yurt dışından ben getirmiştim o film sayesinde.

Hülya Avşar: Anlatmama gerek yok, herkes görüyor

Hülya Avşar: Eskiden güzel olmak önemliydi

İLGİNÇ TAVIRLAR SERGİLEDİ

Hülya Avşar, son olarak Yeniköy’de görüntülendi. Haftanın belirli günlerinde Tarabya – Bebek arası yürüyüş yapan Avşar, yürüyüşü sırasında kendisini görüntüleyen muhabirlere ilginç tavırlar sergiledi.

Hülya Avşar: Anlatmama gerek yok, herkes görüyor

“BİR SÜRE KONUŞMAMA KARARI ALDIM”

Bir anda arkasını dönerek objektiflerden kaçan sanatçı, “Aman aman, sakın beni çekmeyin. Ben bir süre çekilmek ve konuşmak istemiyorum, lütfen” diyerek kaçmaya başladı. Tepkisi karşısında şaşıran muhabirlere neden sorusunun yanıtını da veren Hülya Avşar, “Artık konuşmaktan yalama oldum, bir süre konuşmama kararı aldım. Zaten yaptığım işleri herkes görüyor, benim anlatmama gerek yok” diyerek hızlıca oradan uzaklaştı. 

Hülya Avşar’dan ‘taciz’ açıklaması

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM