Ana SayfaBeslenme ve SağlıkHerbalife Nutrition Mardin Kampına Katıldı

Herbalife Nutrition Mardin Kampına Katıldı

Dermen Bilişim A.Ş olarak Tanju Menteş ve Seçil Gülen Komi’nin “ SAĞLIKLI YAŞANIR “ isimli kurdukları marka ile Herbalife Nutrition Mardin Kampına Katıldılar. Milyoner Team Mahir ve Sibel Karataş’ın düzenlemiş olduğu kampta, sağlıklı beslenme, kişisel gelişim ve en önemlisi hayata pozitif bakıp sağlıklı yaşamak için, hayata sağlıkla bakmak için kaldığımız otelin konferans salonunda muhteşem eğitim programlarıyla harmanlanan hem gezi hem de kariyer hedefli bilgiler edinildi.

Konuşmacılardan Herbalife Nutrition Milyoner Team Murat Demirbaş hayatımızdaki eksilerimizi ve artılarımızı not alıp nasıl yön vereceğimiz konusunda, “Değiştir hayatını” diyerek, tarifsiz bilgiler verdi. İnsanların hayatına dokunmayı hedeflediğimiz ve “Değişim önce kendinden başlar.” dediğimiz sloganımızla tüm katılımcıları etkiledi. Düzenlenen programda Herbalife Süpervisor’leri Serdar ve Fatma Ulusoy çiftinin yanı sıra Herbalife Nutrition Milyoner Team Mahir ve Sibel Karataş çiftinin öncülüğün de, Prof. Doktor Nail Kızılkaya Beslenme,kolestrol ve obezite hakkında bilgiler verirken, daha bir çok konuşmacının da yer aldığı kampta dolu dolu bir eğitim olduğunu dile getirdiler.

Vip olanlara ödül ve sertifika da verilen program da motivasyon ve daha güçlü adımlarla ilerlememiz gereken bir yol olduğunu azim ve isteğin çok önemli olduğunun dile getirildiği panel de Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen katılımcılar ile taçlandı.

Daha sağlıklı, daha umutlu hayata bakmak ve hayatını şimdi, bugün, şuan değiştirmek için ne bekliyorsun dediğimiz gelecekte daha iyi yerlerde olmak için yolumuz Herbalife dedik. Kamplarımız ve eğitimlerimiz devam edecek diyen Mahir Karataş daha güzel etkinliklerde yeniden buluşacağımızı belirtti.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM