Ana SayfaMagazinHazar Ergüçlü: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor!

Hazar Ergüçlü: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor!

İddialı kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren oyuncu Hazar Ergüçlü (30), geçtiğimiz gün dijital bir platformun etkinliğine katıldı. Davette transparan elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Ergüçlü, tarzı hakkında kendisinden 18 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü’nün ne düşündüğü sorulduğunda çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
‘Kuzey Güney’ dizisinde canlandırdığı ‘Simay’ karakteriyle şöhreti yakalayan Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz yıl yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı, kendisinden 18 yaş büyük yönetmen Onur Ünlü ile samimi itiraflarda bulunmuştu. Marie Claire dergisine röportaj veren Ergüçlü, şu ifadeleri kullanmıştı:

Onur beni hep anda tutuyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki, aklında başka bir şey varken konuşmak söz konusu değildir. Bir cümlede anlatırsam, onunla kendim olmayı ve bununla gurur duymayı öğreniyorum.

Hazar Ergüçlü: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor

“ZİNCİRLERİMDEN KURTULDUM”

Değiştiğini ve zincirlerinden kurtulduğunu söyleyen ünlü isim, “Artık birçok şey umurumda değil. Beni kırmak eskisi kadar kolay değil. Müthiş rahatladım. Çok pizza yiyorum. Biraz kilo alsam da ‘Olduğum gibi güzelim’ diyebiliyorum. Ya da sivilcem olması güzel hissetmeme engel olmuyor” şeklinde konuşmuştu.

Sporla arasının iyi olmadığını belirten oyuncu, “Adım sayım var, günlük olarak onu tamamlamaya dikkat ediyorum. Günde mutlaka 400 kalori harcıyorum. Kendime bakmayı, yemek yapmayı seviyorum” demişti.

Hazar Ergüçlü'den ayna karşısında bikinili poz

“BRAD PITT Mİ, ONUR ÜNLÜ MÜ?”

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına da konuk olan Hazar Ergüçlü, “Brad Pitt mi, Onur Ünlü’yle mi paraşütten atlamak isterdin?” sorusuna “Ay, iğrençsiniz. Kalkıp gidiyorum. Onur’cuğum tabii ki” yanıtını vermişti.

SEVGİLİSİNİN FİLMİNDE HEM YAPIMCI, HEM OYUNCU OLDU

Geçtiğimiz ay ise Türkiye’nin en uzun soluklu film festivali Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ikinci gününde, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı ‘Bomboş’ filmi, Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda izleyiciyle buluşmuştu.

Hazar Ergüçlü: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor

Filmin yapımcılığını Ender Sevim ile birlikte Ünlü’nün sevgilisi Hazar Ergüçlü üstlenen Ergüçlü, aynı zamanda filmde oyuncu olarak da rol almıştı. Ünlü isim, kadın olarak oyunculuk yapmanın geri kalan her şeyi yapmak gibi çok zor olduğunu söyleyerek, şöyle konuşmuştu:

Film yapma sürecinin her kısmını seviyorum ve her kısmında yer almak istiyorum. Giderek biraz daha bu tarafta da yer alıyorum. Onur’un işlerini çok seviyorum ve sürekli yapmaya devam etmesini istiyorum. ‘Nasıl destek olabilirim?’ diye düşündüm. Karakteri oynaması çok keyifliydi. Böyle isimlerin bulunduğu filmde bu işin parçası olmak çok önemliydi benim için.

'Eşit ücret için talepte bulunacağız'

“GİDEBİLECEĞİM KADAR İLERİ GİDİYORUM”

Tüm bunların ardından önceki akşam bir dijital platformun verdiği davete katılan oyuncu Hazar Ergüçlü, transparan elbisesi ile tüm bakışları üzerinde topladı. Basın mensuplarıyla konuşan ünlü isim, kıyafetiyle ilgili sorulara cevap vererek; “Bu tarz davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Ne zaman giyeceğim sanki bir daha?” şeklinde cesur bir cevap verdi.

Hazar Ergüçlü: Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor

İddialı tarzıyla sık sık gündem olan 30 yaşındaki güzel oyuncu, “Onur Bey kıyafetleriniz için ne diyor?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

Onur beni yüreklendiriyor. Bazen ben ‘acaba çok mu açık’ diye düşünürken, o bana daha da açığını giymem gerektiğini söylüyor. Sürekli transparan kıyafetler giymemi istiyor.

Hazar Ergüçlü'nün tatil tarzı gündem oldu!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM