Ana SayfaMagazinHasta ve yorgun Tuba Ünsal!

Hasta ve yorgun Tuba Ünsal!

Beş yıl ara verdikten sonra ‘Gecenin Ucunda’ dizisi ile televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanan Tuba Ünsal, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Doktor kontrolü için geldiği klinikte yaklaşık iki saat kalan 40 yaşındaki oyuncu, çıkışta bir anda kameraları karşısında görünce şaşkınlık yaşarken, “Çok hastayım. Konuşacak halim yok” dedi.

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Tuba Ünsal’ın yapımcılığını üstlenip, başrolünde yer aldığı ve hazırlıkları üç yıl süren Ayşe Kulin’in romanıyla aynı adı taşıyan tiyatro oyunu ‘Adı Aylin’, geçtiğimiz şubat ayında perde açmıştı. Oyun öncesi Ayşe Kulin’le bir araya gelen Ünsal’ın, ünlü yazarın kendisi hakkında kullandığı sözler üzerine duygulanıp, gözlerinin dolması dikkat çekmişti.

“DİRENDİ, DAYANDI, BULDU VE YAPTI”

Oyun için yaşadığı zorluklar karşısında vazgeçmeyen Tuba Ünsal’ın azmine vurgu yapan ve hayranlığını dile getiren Ayşe Kulin, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bir Aylin duruyor yanımda çünkü onun kadar azimli. O kadar zor ki müzikali sahneye koymak. ‘Dizi veya film yap’ dedik ama ısrar etti. ‘Nereden bulacak sponsor falan?’ dedim. O kadar azimli ki Aylin’e hem fiziken hem ruhu girmiş gibi. Direndi, dayandı, buldu ve yaptı. Ona hayranlığım sonsuz. Ben de onun üniformalarını kıskandığım için bunu giydim ve geldim. Cesur olanları, sizin gibileri çok takdir ediyorum.

‘EVİNİ İPOTEK ETTİRDİ’ İDDİASI!

Oyunun prodüksiyonu için 4 milyon TL harcayan ünlü oyuncunun, bankadan kredi çektiği öğrenilmişti. Kredi karşılığında da evini ipotek ettirdiği iddia edilen Tuba Ünsal, “Oynadığım çoğu projenin yapımcısıyım. Tiyatrodan kazandığım parayı, yine tiyatroya yatırdım. İnsanlar bu yüzden bana deli gözüyle baktı. Ama bu benim mutlu olduğum şeylerden biri” demişti.

EKRANLARA DÖNÜYOR

Son yıllarda tiyatroya ağırlık veren Tuba Ünsal’ın, Peride Celal’in “Yazdığım en güzel aşk romanı” dediği ‘Gecenin Ucunda’nın dizi uyarlamasında, başrolleri Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ve Zuhal Olcay ile paylaşacağı ortaya çıkmıştı. Bölüm başına 150 bin TL alacağı konuşulan Ünlü oyuncunun, çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan yapımda ‘Nermin’ karakterine hayat vereceği öğrenilmişti.

“SİZ NEREDEN ÇIKTINIZ?”

Tuba Ünsal, önceki gün Nişantaşı’nda bir doktor kliniği çıkışı objektiflere yansıdı. Klinikte yaklaşık iki saat kalan oyuncu, dışarıda kendisini görüntüleyen basın mensuplarını fark edince, “Siz nereden çıktınız böyle arkadaşlar? Bir an korktum” sözleriyle şaşkınlığını gizleyemedi.

“GERÇEKTEN ÇOK HASTAYIM”

Ardından objektiflere gülerek poz veren Tuba Ünsal, kendisine yöneltilen soruları, “Arkadaşlar gerçekten çok hastayım, doktor kontrollerim vardı. Konuşacak halim yok. Başka zaman size sözüm olsun” diyerek yanıtsız bıraktı.

Exit mobile version