Ana SayfaMagazinHande Yener: Enerjimi kimse düşüremeyecek!

Hande Yener: Enerjimi kimse düşüremeyecek!

Son dönemde yaşadığı sağlık sorunları ve sahne kıyafetleriyle adından söz ettiren 49 yaşındaki Hande Yener, Etiler’de bulunan bir restorandan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden şarkıcı, sakatlanan bacağı hakkında konuştu.

Daha önce ayak parmağı kırılan Hande Yener, geçtiğimiz aylarda Best Of Europe Awards ödül törenine katılmış ve Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı ve En İyi Feat Şarkısı ödülünü almıştı.

Bacağındaki sargı dikkat çeken şarkıcı, konuyla ilgili; “Bir sakatlık yaşıyorum, yine bir kaza. Evde kedim çayı devirdi. Bir anda kendimi acilde buldum. İkinci derece yanık var maalesef. İz kalabilir dediler ama şimdilik sürekli pansumana gidiyorum. İlerleyen süreçte göreceğiz bakalım, ne olacak. Dün oldu. Bugün bir işlem daha yapıldı, deriyi soydular. O yüzden bugün yeniden olmuş gibi tekrar bir acı çektim. O yüzden de bu şekilde geldim” demişti.

Hande Yener: Enerjimi kimse düşüremeyecek

“KURŞUN DÖKTÜRDÜM”

Nazara inandığını söyleyen Yener, “Bacak nazarmış, öyle diyorlar. Benim sürekli ayağımda sorunlar oluyor, parmağım kırılmıştı, kurşun döktürdüm şimdi bu oldu” dedi. Güzel sürprizler hazırlıyorum diyen şarkıcı, “Şimdi bir şey söylemeyeyim. Ben çok fazla ayakta kalamayacağım” diye konuşmuştu.

"Konuşulmuyorsan sıkıntı var demektir!"

Tüm bunların ardından Hande Yener, önceki akşam Etiler’de bulunan Dönerci Serkan Usta’dan çıkarken objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yener, hayvanat bahçesi ziyaretiyle ilgili, “Serkan ile çok güzel bir anımız oldu. Zor durumda olan bir köpeği bulmuştuk. Ona yardım amaçlı olarak bulduğumuz köpeği gittiğimiz hayvanat bahçesine teslim ettik. Gitmişken de oraları gezerek bütün hayvanları sevdik. Bir yavru ayı da besledik” dedi.

“ARTIK NAZARA GELMEYECEĞİM”

Geçtiğimiz haftalarda bacağının sakatlanmasının hatırlatılması üzerine Yener, “Bacağım geçti artık ama şöyle bakabilirsiniz. İzi hala duruyor. İzi birazcık geç geçecek. Ama tedaviler devam ediyor. Bazı teknikler öğreniyorum. Cosmo enerji uzmanı oldum artık. Enerjimi kimse düşüremeyecek ve nazara gelmeyeceğim” dedi.

Hande Yener: Enerjimi kimse düşüremeyecek

Amerika turnesi için hazırlık yaptığını söyleyen popçu, “Tüm ekip Amerika’ya gidiyoruz. Ama öncesinde bir klip çekeceğim. Yeni bir şarkı. Sevenlerime bir sürpriz yapmak istedim. Bir değil hatta iki sürpriz yapmak istedim. Şu anda da bir tanesini açıklıyorum, yarın çok güzel bir klip çekiyorum. Oradan da Amerika’ya gidip keşfedip geleceğim” dedi.

'Bugün beni konuşturamazsınız'

“İDDİALI GELİYORUM”

Klibin nasıl olacağı sorulması üzerine Yener, “Bu Hande başka Hande benden söylemesi. Gördüğünüzde ve duyduğunuzda bu kim diyeceksiniz. O kadar iddialı geliyorum. Benim için yenilik çok önemli yeniliği seviyorum” ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda diğer sanatçıların kıyafetlerinin tartışılması haberlerinin sorulması üzerine Yener, “Başkalarıyla ilgili sorular sorduğunuz sürece sokak röportajı yapmayacağım ve sizinle konuşmayacağım. Onları bana değil, beni onlara sorun” diyerek oradan ayrıldı.

Hande Yener: Enerjimi kimse düşüremeyecek
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM