Ana SayfaMagazinHande Yener: Çılgınlığı seviyorum!

Hande Yener: Çılgınlığı seviyorum!

Beylikdüzü’nde bir mekanda konser veren Hande Yener, tarzının pop müziğin kraliçesi Madonna’ya benzetilmesi üzerine “Ne kadar özgürseniz o kadar sahnenizi etkiliyor” dedi. Ünlü şarkıcı, son dönemde tartışma konusu olan iddialı sahne kostümleri hakkında ise söz konusu spekülasyonların yaptıkları işi basitleştirdiğini söyledi.

Fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan Hande Yener, önceki gün Mask Beach’te verdiği konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Dünya starları ve bir de siz böyle çok tarz giyiniyorsunuz. Bu tarzı Madonna’ya benzettik. Siz neler söyleyeceksiniz?” sorusuna ünlü popçu, şu karşılığı verdi:

Biraz çılgınlığı seviyorum, ruhuma göre giyinince de sahneyi çok etkiliyor kostüm. Ne kadar özgürseniz o kadar sahnenizi, yaptığınız işi etkiliyor. Rahat olması da önemli ama ruhunuzu ve tarzınızı yansıtması da önemli. Çünkü sahne de bizim hayal dünyamız. O yüzden son zamanlardaki spekülasyonlar bizim yaptığımız işi basitleştiriyor. Hepimizin emeği var. Fiziğimizi hazır tutuyoruz sadece kostümlerimizi değil ve çok ciddi ekipler var arkamızda.

Hande Yener: Çılgınlığı seviyorum

“BİRBİRİMİZİ SOĞUTMAYA GEREK YOK”

“Bu konular hakkında son kez burada konuşmak istiyorum” diyen Yener, “Özellikle kadın solistlerle ilgili bizler özgürlüğümüzü hem hayal dünyamızda hem de sahnemizde yaşamak istiyoruz, bu bizim en doğal hakkımız ve beraberinde sevenlerimizle güzel buluşmalar yaşıyoruz. Bunun üzerine çok fazla konuşup ortalığı kaynatmaya, ülkeyi ikiye bölmeye gerek yok diye düşünüyorum. O yüzden hepimize başarılar diliyorum, hepimiz sahnede güzel olalım. Seyircilerime karşı saygılı ve hazırlıklıyız her zaman. 22 yıldır sahnedeyim ve birçok meslektaşım da sahnede. O yüzden böyle yanlış anlaşılmalara sebep olup, birbirimizi soğutmaya gerek yok” ifadelerini kullandı.

Sahne kostümü çok konuşuldu!

“HAK ETTİĞİM DEĞERİ HER ZAMAN YAŞIYORUM”

Kadın ve erkek oyuncular arasındaki ücret farklılığının kendi sektörlerinde de olduğunu değinen Yener, “Aslında popülerlik ve daha az popülerlik gibi bir durum var bizim sektörde. Bir de performans sanatçıları zaten bambaşka bir boyutta insanlar için, ben de bunlardan biriyim. O yüzden ben hak ettiğim değeri her zaman yaşıyorum, çok büyük kalabalıklara konser veriyorum. Bu işte önemli olan verdiğimiz emek” dedi.

Hande Yener: Çılgınlığı seviyorum

“AMERİKA TURNESİ BENİ HEYECANLANDIRIYOR”

Yakında bir Amerika turnesi yapacağını berlirten 49 yaşındaki şarkıcı, “Heyecanlıyım, eyalet eyalet gezeceğiz. Dün yeni bir klip çektim. Farklı bir tarz benim için; okumalarım, kostümler, klipteki duruş, her şey değişti. Burada iki üç konserim daha var sonra Amerikaya gidiyorum. Daha önce seyahate gitmiştim fakat konser yapmamıştım. Bu ilk olacak, çok heyecanlıyım. Bilet satışları sold out (tükendi) oldu. Önce New York, Virginia, Miami sonra tekrar New York. O arada da bol bol çekim yapacağız. Çok çılgın bir ekiple gidiyorum. Enerjiler yüksek. Daha sonra yeni parçayı hazırlayacağız ve yaza başlayacağız” şeklinde konuştu.

“BU HANDE BAŞKA HANDE”

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de objektiflere takılan Hande Yener, yeni klibinin nasıl olacağı sorulması üzerine, “Bu Hande başka Hande, benden söylemesi. Gördüğünüzde ve duyduğunuzda ‘Bu kim?’ diyeceksiniz. O kadar iddialı geliyorum. Benim için yenilik çok önemli yeniliği seviyorum” açıklamasını yapmıştı.

İzzet Yıldızhan'ın sözleri kriz çıkardı!

Ödül törenine ayağı sargılı katıldı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM