Ana SayfaMagazinHande Erçel: Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin!

Hande Erçel: Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin!

Eski aşıklar Kerem Bürsin ile Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Kavacık’ta bir kafede buluşmuştu. İkilinin hayranları tarafından görüntülenmelerinin ardından, barıştıkları iddiaları medyada yer almaya başlamıştı. Bürsin, barışma söylentilerini yalanlamamasıyla dikkat çekerken, Erçel ise hayatında kimsenin olmadığını söylemişti. Güzel oyuncu, medyaya yansıyan haberlerin ardından sosyal medya hesabından paylaştığı bir yazıyla hakkında çıkan aşk dedikodularına isyan etti.

Hande Erçel (28) ile Kerem Bürsin (35), başrolünde yer aldıkları dizinin setinde başlayan aşklarını sekiz ay önce sessiz sedasız noktalamıştı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminde yer almayı sürdüren ikili, geçtiğimiz haftalarda Kavacık’ta bir kafede buluşmuştu. Hayranları tarafından görüntülenen ünlü oyunculardan Bürsin kapüşonuyla yüzünü gizlerken, Erçel ise kahve alır almaz aracına dönmüştü.

BEYOĞLU’NDA BÜRSİN İZDİHAMI!

Kerem Bürsin, sonraki günlerde ise Atlas Sineması’nda düzenlenen Boğaziçi Film Festivali’ne katılmıştı. Başrolünde yer aldığı ‘Eflatun’ filmini izleyen yakışıklı oyuncuyu, çıkışta yaklaşık 200 kişilik yabancı hayranı bekliyordu. Hayranlarının yarattığı izdihamın arasında kalan Bürsin, neye uğradığını şaşırmıştı.

Hande Erçel: Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin

BARIŞMAYI YALANLAMADI

Aracına gitmekte güçlük çeken Bürsin’in, basın mensuplarının; “Hande Erçel ile yeniden barıştığınız konuşuluyor. Barışma oldu mu? Yeniden bir aşka başladınız mı?” sorusuna, “Şu anda o konuya hiç girmeyelim” diyerek, barışmayı yalanlamaması dikkat çekmişti. Ünlü oyuncunun bu sözleri, ikilinin küslüğe son verip yeniden aşk yaşamaya başladıklarının sinyali şeklinde yorumlanmıştı.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Hande Erçel, geçtiğimiz gün ise Bebek’te objektiflere takılmıştı. Gazetecilerle konuşan güzel oyuncu, eski aşkı Kerem Bürsin ile barıştığı iddialarını; “Hayatımda kimse yok. Olsa söylerim” sözleriyle yalanlamıştı.

Erçel, bir mekanda Bürsin’le fotoğraflarının çıktığının hatırlatılması üzerine ise “Çok ciddiye almamak gerek” ifadelerini kullanmıştı.

'Hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim!'

HABERLERE İSYAN ETTİ

Güzel oyuncu, tüm bunların ardından sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla hakkında çıkan haberlere isyan etti. Twitter’da 674 bine yakın takipçisi bulunan ünlü isim, şöyle yazdı:

Her sabah başka bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin.

Hande Erçel: Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin

“TABİİ Kİ HANDE’Yİ ARADIM”

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Etiler’deki bir mekanda görüntülenen Bürsin, Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu hakkında, “Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu konuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir konu ve bu hassasiyeti korumak adına magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu” açıklamasını yapmıştı.

“GAYET İYİYİZ”

Ünlü oyuncu, daha sonra bu telefon görüşmesinin hatırlatılması üzerine, “Bu konu çok hassas. Lütfen bu konulara girmeyelim” ifadelerini kullanmıştı. Bürsin, ayrılık sonrası güzel oyuncu ile küs olduğu iddiaları hatırlatılınca da “Gayet iyiyiz” demekle yetinmişti.

'Kendi hayatınıza odaklanın'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM