Ana SayfaMagazinHadise'nin 31 bin 500 T'lik konser stili!

Hadise’nin 31 bin 500 T’lik konser stili!

Son dönemde Mehmet Dinçlerler ile boşanma haberleriyle konuşulan Hadise’ye adeta ayrılık yaradı. Konserden konsere koşan başarılı popçu, sahne performansının dışında imajıyla da gündem oluyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da müzikseverlerle buluşan Hadise, siyah yırtmaçlı elbisesiyle göz kamaştırırken, kombiniyle de adından söz ettirdi.

Göz doktoruna muayene olmak için önceki gün Nişantaşı’na gelen Hadise Açıkgöz, çıkışta ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Geçmiş olsun, ciddi bir durum var mı?” sorusu üzerine ünlü popçu, “Gözümde minik bir problem vardı, onun için geldim. Şu an için bir sorun yok” ifadelerini kullandı.

40 MİLYON TL’LİK EV!

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra birlikte oturdukları Riva’daki evinden taşınan Hadise’nin, geçtiğimiz günlerde 40 milyon TL’ye Yeniköy’de ev satın aldığı ortaya çıkmıştı. Muhabirlerin bu haberi hatırlatarak “Hayırlı olsun” dileklerinda bulunması üzerine şarkıcı, gülerek “Kolay gelsin arkadaşlar” demekle yetindi.

KORUMAYLA GEZİYOR

Hadise, kısa açıklamasının ardından koruması eşliğinde aracına bindi.

YIRTMAÇLI ELBİSESİ 23 BİN TL!

Fenomenler Ne Giymiş Instagram hesabı, Hadise’nin konser stilini mercek altına aldı. Buna göre; Ankara’da müzik ziyafeti sunan ünlü şarkıcının giydiği derin bacak dekolteli elbisenin fiyatı 23 bin TL. Hadise’nin hologram efektli çizmesinin değeri ise 8 bin 472 TL.

Hadisenin 31 bin 500 Tlik konser stili
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM