Ana SayfaMagazinHadise'den 'Küçük Bir Yol' itirafı: Beni hala mahvediyor!

Hadise’den ‘Küçük Bir Yol’ itirafı: Beni hala mahvediyor!

İzmir’de verdiği konser sırasında ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamayan Hadise, günlerdir gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız nikâh masasına oturduğu iş insanı Mehmet Dinçlerler ile evliliğinde kriz olduğu haberleriyle çok konuşulan ünlü popçu, sahnede ‘Küçük Bir Yol’un hikayesini anlattı. Hadise’nin sözleri eşine gönderme olarak algılandı. İşte detaylar…

Milliyet.com.tr
Hadise’nin ‘Küçük Bir Yol’ şarkısında ağlamasıyla ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atılmıştı. Şarkıcının hamile kalmak için tedavi sürecinde olduğu öne sürülürken, eşi Mehmet Dinçerler ile arasında sorun olduğu dedikodusu da basına yansımıştı. İkilinin evlilik yüzüklerini takmaması da “ayrılık iddiasını güçlendiren görüntü” şeklinde yorumlanmıştı. Dün akşam Festival Park Kadıköy’de sahneye çıkan Hadise, ‘Küçük Bir Yol’ şarkısıyla ilgili konuştu.

15 Mart tarihinde evlilik yolunda ilk adımı atan Hadise Açıkgöz ve Mehmet Dinçerler, nisan ayının sonunda aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nikâh masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen nikâha sadece 20 kişi davet eden ünlü çift, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

HADİSE’SİZ AÇILIŞ

Son günlerde birlikte görüntülenmeyen ikiliden Hadise’nin evlilik yüzüğünü takmaması, ünlü çiftin küs olduğu dedikodularını beraberinde getirmişti. Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz günlerde Vadİstanbul’da yeni açtığı mağazanın kurdelesini kız kardeşi Tuğba’yla kesmişti. Altı ay önce evlendiği Hadise’yle aralarının bozuk olduğu iddia edilen iş insanının da aynı şekilde alyansını takmaması dikkatlerden kaçmamıştı. Etkinliğe şarkıcının katılmaması ve Dinçerler’in korumasının gazetecileri engellemesi dedikoduları ayyuka çıkarmıştı.

“HAMİLE DEĞİLİM”

Ünlü isim, hakkında çıkan ‘hamilelik’ haberlerin ardından sessizliğini bozdu. Her fırsatta çocukları çok sevdiğini ve anne olmak istediğini belirten popçu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize.

“BİR DON LASTİĞİ KADAR FAYDASI YOK”

Günlerdir eşi ve kendisi hakkında sayısız iddia ortaya atılmasına rağmen henüz bir açıklamada bulunmayan Mehmet Dinçerler ise Hadise’nin paylaşını sonrası Twitter hesabından “Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar faydası yok” mesajını yayınladı.

“ANINDA AĞLADIM”

Evliliğinde kriz yaşadığı iddiasına cevap vermeyen Hadise, son olarak Kadıköy’de müzükseverlerle buluştu. 36 yaşındaki şarkıcı, daha önce gözyaşlarına boğulduğu ‘Küçük Bir Yol’ parçası hakkında şu sözleri sarfetti:

Sahnedeydim. Küçük bir ameliyat geçirmiştim. Gününü de hatırlıyorum. Şarkı geldi, kulaklığı taktım ve şarkıyı dinledim. Ve ağladım, anında ağladım. Bu şarkı o kadar çok insanın kalbine dokunacak ki! Ve beni hala mahvediyor bu şarkı!

Exit mobile version