Ana SayfaMagazinHadise'den boşanma sonrası ilk konser! 'Başlarken hep güzeldi'

Hadise’den boşanma sonrası ilk konser! ‘Başlarken hep güzeldi’

İş insanı Mehmet Dinçerler ile beş aylık evliliği geçtiğimiz cuma günü sona eren Hadise, dün akşam İstanbul Beşiktaş’ta dinleyicileriyle buluştu. Hti şarkılarını seslendiren ünlü isim, sahnede “Hay Hay” şarkısını söylediği esnada efkarlandı. Konser çıkışı aracıyla kalabalığın arasından geçen Hadise Açıkgöz’e hayranlarından destek yağdı. İşte detaylar…

HÜSEYİN ALTUN/ Milliyet
Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in beş aylık evliliği, birkaç gün önce Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla anlaşmalı olarak sona ermişti. Şarkıcı ve iş insanının katılmadığı duruşmada tarafları, avukatları temsil etmişti.

Hadise Açıkgöz’ün avukatı Hakan Öncel, duruşma sonrası yaptığı açıklamada, “Basına yansıyan haberlerden dolayı süreç biraz uzadı. Bir takım anlaşmazlıklar vardı, sonuçta bunlar çözüldü ve iki hafta sonra boşanma gerçekleşti. Yoksa daha erken de boşanma gerçekleşebilirdi” demişti.

Hadiseden boşanma sonrası ilk konser Başlarken hep güzeldi

“KENDİ ARALARINDA PROTOKOL İMZALANDI”

Boşanma sonrası açıklama yapan Mehmet Dinçerler’in avukatı Dilara Recepoğlu ise “Ortak irade ile evlilik hakkı sona erdi. Basın yasağı olduğu için detay veremiyorum. Kendi aralarında protoköl imzalanmıştı mahkeme öncesinde. Başka detay veremiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Hadise sahnede yüzüğünü fırlatıp attı

YÜKLÜ MÜKTARDA BORÇ!

Dava sonrası ünlü çift hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Hadise’nin, düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçlerler’e borç olarak verdiği yüklü miktardaki paranın yerine saydığı öne sürüldü. Konuyla ilgili iki taraftan da bir açıklama gelmedi.

Hadiseden boşanma sonrası ilk konser Başlarken hep güzeldi

HADİSE’DEN 50 BİN KİŞİYE KONSER

Ünlü şarkıcı, ayrılık sonrası ilk konserini dün akşam Beşiktaş’ta verdi. Hadise, 30 Ağustos’ta başlayan ve bir aydır devam eden Beşiktaş Festivali’nin kapanışında sahne aldı. Şarkıcı, Beşiktaş Barbaros Meydan’ında 50 bin kişinin katılımı ile son yılların en büyük İstanbul meydan konserine imza attı.

Versace imzalı göz alıcı bir kıyafet takım giyen Hadise, ‘Biz Burdayız’ sonrası ‘Farkımız Var’, ‘Şampiyon’,‘Nerdesin Aşkım’, ‘Sıfır Tolerans’, ‘Deli Oğlan’, ‘Prenses’ gibi hit şarkılarını söyledi.

Olay ayrılığın sebebi ortaya çıktı

SAHNEDE EFKÂRLANDI

Boşanma sonrası ilk konserini gerçekleştiren 36 yaşındaki Hadise, ‘Hay Hay’ şarkısını söylediği esnada, “Başlarken hep güzeldi hep… O zamanlar hep özeldi” diyerek efkârlandı. Daha sonra sahnede söylediği şarkılar esnasında; “En büyük aşk sizlersiniz” sözleri ile geçtiğimiz günlerde boşandığı Dinçerler’e göndermede bulundu.

Hadiseden boşanma sonrası ilk konser Başlarken hep güzeldi

HAYRANLARINDAN DESTEK

Şarkıcı Hadise’nin konser çıkışında kendi aracıyla halkın arasından geçmesi üzerine sevenleri arabanın etrafına toplandı. Hadise’yi aracın içinde fark eden hayranları “Sen bizim değerimizsin. Hiçbir şey için canını sıkma” gibi cümleler kurarak, geçtiğimiz günlerde boşanan Hadise’ye destekte bulundular. Ardından herkese öpücük atan şarkıcı, ‘eski günlerine geri döndü’ dedirtti.

Taşınan Hadise değil, Mehmet Dinçerler!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM