Ana SayfaMagazinHadise korumayla geziyor!

Hadise korumayla geziyor!

Hadise, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Göz doktoruna gelen ünlü şarkıcı, “Gözümde minik bir problem vardı, onun için geldim” açıklamasını yaptı. Sessiz sedasız nikâh masasına oturduğu iş insanı Mehmet Dinçerler’den beş ay gibi kısa bir sürede boşanmasıyla magazin gündeminde olan Hadise’nin, Nişantaşı’na korumasıyla gitmesi dikkat çekti.

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan’da hayatını birleştiren Hadise Açıkgöz, beş aylık evliliğini tek celsede bitirmişti. 30 Eylül’de boşanan Hadise’nin, değerinin 3 milyon TL olduğu iddia edilen evlilik yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı. Boşanma sonrası yüzüğü satmak isteyen şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke olmuştu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (yaklaşık 180 bin TL) değer biçilmişti. Durum karşısında sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Hadise korumayla geziyor

“GÜLMEK SANA ÇOK YAKIŞIYOR”

Son dönemde hem boşanmanın hem de konser maratonunun stresini atmak için seyahat danışmanı İlker Topdemir ile İtalya’nın başkenti Roma’ya giden Hadise, hem tatilin keyfini çıakrmış hem de tarihi yerleri gezmişti. Şarkıcının, kaldığı otele 18 bin euro (yaklaşık 330 bin TL) ödediği haberleri çıkmıştı.

Hadise'den boşanma sonrası ilk konser

Hadise, Instagram hesabından Roma’da çekilen karelerini yayınlamayı ihmal etmemişti. Fotoğraflarına “Hadise Roma’da” notunu yazan popçunun gönderisine; kısa sürede binlerce beğeni ve çok sayıda yorum gelmişti. Hayranları, Hadise’nin pozlarına; “Oh be, şöyle rahat rahat gez güzel kadın”, “Roma’yı yakıp gelmezse ben de bir şey bilmiyorum”, “Helal olsun Hadise” ve “Gülmek sana çok yakışıyor” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Hadise korumayla geziyor

SAĞLIK DURUMU

Göz doktoruna muayene olmak için önceki gün Nişantaşı’na gelen Hadise, çıkışta ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Geçmiş olsun, ciddi bir durum var mı?” sorusu üzerine ünlü popçu, “Gözümde minik bir problem vardı, onun için geldim. Şu an için bir sorun yok” ifadelerini kullandı.

Mehmet Dinçerler, Hadise'yi çabuk unuttu!

’40 MİLYON TL’LİK EV SORUSU!

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra birlikte oturdukları Riva’daki evinden taşınan Hadise’nin, geçtiğimiz günlerde 40 milyon TL’ye Yeniköy’de ev satın aldığı ortaya çıkmıştı. Muhabirlerin bu haberi hatırlatarak “Hayırlı olsun” dileklerinda bulunması üzerine şarkıcı, gülerek “Kolay gelsin arkadaşlar” demekle yetindi.

Hadise korumayla geziyor

Hadise, kısa açıklamasının ardından koruması eşliğinde aracına bindi.

Hadise korumayla geziyor
'Olağanüstü bu kadın benim'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM