Ana SayfaMagazinHadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi? Düğünde dikkat çeken uyarı

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi? Düğünde dikkat çeken uyarı

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in sessiz sedasız evlendiği iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde hamile olmadığını söyleyen Hadise, düğünde çok net bir yasak getirdi. İddiaya göre davetliler görüntü almamaları için tek tek uyarıldı.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Hadise Açıkgöz ve iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler, evlilik kararı almıştı. Hadise, geçtiğimiz ocak ayında parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile iş insanıyla nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını duyurmuştu. Ünlü isim, yayınladığı videoya, “Bizim bölümümüz başlasın!” notunu düşmüştü.

KONSERİNDE NİŞAN FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

15 Mart tarihinde aile arasında yapılan bir törenle nişanlanan ünlü çift, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Nişan töreninden görüntü sızmaması için çalışanlara gizlilik sözleşmesi imzalatan şarkıcı, İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu’nda verdiği konserde hem sevenlerine hem de nişanlısına bir sürpriz yapmıştı.

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi Düğünde dikkat çeken uyarı

Sahneye getirilen tabureye oturan Hadise, Mehmet Dinçerler için Sam Smith’in “Lay Me Down” şarkısını seslendirmişti. Konser alanında romantizm rüzgârları eserken, dev ekrana ünlü çiftin nişanından kareler yansıtılmıştı.

Eski Hadise'ye elveda!

“DÜŞMEKTEN KORKMA”

Şarkıcı, metnini de kendi yazdığı videoda sevenlerine; “Düştüysen kalk. Düşmekten, koşmaktan, yürümekten korkma. Kendini sev. Dans et, eğlen, ağla, gül, mutlu ol, mutsuz ol; hayat böyle bir şey. Ne olursa olsun kendini sev ve yürü” diye seslenmişti.

Çantasıyla karnını kapatmıştı!

‘EVLENDİLER İDDİASI’

Çiftin dün akşam nikah masasına oturduğu iddia edildi. Nikahın aile arasında yapılan sade bir törenle gerçekleştiği konuşuluyor.

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi Düğünde dikkat çeken uyarı

FOTOĞRAF RİCASI

Snob Magazin’in iddiasına göre; Çırağan Sarayı’nda birbirlerine ‘evet’ diyen aşıklar, sosyal medyada fotoğraf paylaşılmaması için davetlilerden ricada bulundu.

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi Düğünde dikkat çeken uyarı

3 MİLYON TL’LİK YÜZÜK

Dinçerler’in sevgilisi Hadise’ye evlenme teklifinde bir detay çok konuşulmuştu. 34 yaşındaki iş insanının romantik teklif için güzel şarkıcıya 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük aldığı ortaya çıkmıştı. Dinçerler, bu haber sonrası şirketinin borçlarından dolayı gündeme gelmişti. Evlilik teklifi sırasında hediye ettiği tektaşın, Dinçerler Ailesi’nde krize neden olduğu iddia edilmişti.

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi Düğünde dikkat çeken uyarı
Hadise'den sürpriz paylaşım!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM