Ana SayfaMagazinHadise hamile mi? İddialara yanıt verdi

Hadise hamile mi? İddialara yanıt verdi

Geçtiğimiz günlerde konserde gözyaşlarını tutamasıyla birlikte evliliği gündemden düşmeyen ünlü sanatçı Hadise’nin hamile olduğu iddia edilmişti. İddialarla ilgili Hadise Instagram hesabından açıklama yaptı.

Geçtiğimiz nisan ayında Çırağan Sarayı’nda sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in evliliğinde kriz olduğu iddia edildi. Birkaç gün önce konserinde ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarına boğulmuştu. Öte yandan ünlü şarkıcının, eşinin hediyesi olan yüzüğü bir süredir takmaması dikkat çekerken; Dinçerler de ilk kez alyanssız görüntülenmişti.

Evlilikleri magazin gündeminden düşmezken Hadise’nin bu kez hamile olduğu iddia edilmişti. Hadise bu iddialara Instagram hesabından cevap verdi. Hadise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle beraber; ısrarla yapılan yalan hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum. Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize…

Hadise hamile mi İddialara yanıt verdi

Yüzükler çıktı! Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında kriz mi var?

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM