Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaGündemGüngören'de düğün sonrası dehşet: Akrabalarının evlerini kurşunladılar

Güngören’de düğün sonrası dehşet: Akrabalarının evlerini kurşunladılar

Akıncılar Mahallesi’nde, önceki gün saat 22.30 sıralarında akşam gerçekleşen bir düğün sırasında fazla alkol alan akrabalar arasında küfür nedeniyle kavga çıktı. Kavga bittikten sonra taraflar evlerine dağıldı.

ATEŞ AÇIP KAÇTILAR

Daha sonra taraflardan bir grup, dayılarının çocuklarının yaşadığı binanın önüne gelerek hakaretler edip tabancayla ateş açtılar. Şüpheliler olay yerinden kaçarak uzaklaştı. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, bina önünde inceleme yaptı.

Gece saat 02.00 sıralarında tekrar binanın önüne gelen şüpheliler tekrar hakaretlerle sağa sola ateş ettiler. Kurşunlar, iki tanesi bir otomobile geldi. Otomobilden seken bir kurşun ise bir ailenin oturduğu odanın penceresine geldi.

2 GÖZALTI

Şans eseri kurşun, çift katlı camın arasında kaldı. Polis ekipleri,  olayla ilgili 2 şüpheliyi gözaltına aldı. 

“İKİ CAMIN ARASINA DÜŞTÜ KURŞUN”

Oturdukları odanın penceresine kurşun gelen Hanife İstenci, “Düğünde çıkan bir kavgaya geldiler. Burada birkaç tane kurşun atıldı. Biz içeride oturuyorduk, cama geldi iki camın arasına düştü kurşun.  İçeri düşseydi bize de kurşun gelebilirdi. Biz korkudan camı bile açamadık arka taraftan dolandık ne olduğuna bakmak için” dedi.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar