Göztepe ile Karşıyaka 7 yıl aradan sonra depremzedeler için karşı karşıya geliyor

Göztepe ile Karşıyaka 7 yıl aradan sonra depremzedeler için karşı karşıya geliyor

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketleriyle sarsılan 11 ilimizde yaraları sarılmaya çalışırken İzmir’in köklü iki ekibi Göztepe ve Karşıyaka 7 yıldır aradan sonra depremzedeler için karşı karşıya gelecek.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki iki depremin ardından vefat sayıları Türkiye’yi yasa boğarken tüm dünyadan yardım gelmeye devam ediyor. 2016’dan beri hiç karşı karşıya gelemeyen Göztepe ve Karşıyaka da depremzedelerin yararına sahaya çıkacak.

#TEKTRİBÜNTEKYÜREK

Taraftarının çağrısına kulak veren ve kırmızı-yeşil takımın yöneticileriyle görüşen Göztepe’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Takvimler 1981 yılını gösterirken “2. Lig’de Dünya rekoru kırarak” tarihe geçen efsane iki kulüp olarak; ülkece yaşadığımız felaket sonrası yüreklerimizdeki acıyla birlikte depremzedeler için yine bir araya geliyoruz. Körfezin ayırdığını vicdan birleştirecek. 26 Şubat 2023 tarihinde #TekTribünTekYürek dijital biletlerimizle ‘vicdanlarda oynanacak bir maç için satılan en yüksek bilet sayısı’ rekoruyla yaraları hep birlikte saracağız. Biletler için toplanan ücretler deprem bölgesine gönderilen yardımlar için kullanılacak. Temsili karşılaşmanın biletleri 17 Şubat Cuma günü saat 13.00’te Passolig sistemi üzerinden satışa açılacaktır. Hatıra biletlerinin satışları 26 Şubat Pazar günü saat 20.00’de sona erecektir. Hatıra bileti satış işlemleri için Passolig kart zorunluluğu bulunmamaktadır.”

 

Önceki HaberChristian Atsu’nun menajeri: ‘Canlı olarak çıkacağına inanıyoruz’
Sonraki HaberBM’den Türkiye için 1 milyar dolar insani yardım çağrısı