Salı, Eylül 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaMagazinGöktürk Dergisi En İyi Cemiyet Dergisi seçildi

Göktürk Dergisi En İyi Cemiyet Dergisi seçildi

Ümit Öner’in sahibi olduğu Göktürk Dergisi, 5 yıl gibi kısa bir sürede bir çok ödül kazandı.

Göktürk Dergisi, Ümit Öner Medya Grubu bünyesinde yayınlanmaya devam ediyor. Ümit Öner Medya Grubu bünyesinde Anne Çocuk Dergisi, İnternet Gazetesi ve Açık Hava Çözüm Ortaklığı gibi farklı mecralar ve çözümler de yer alıyor.

 

Göktürk Dergisi Turkcell Dergilik ile dijital olarak Türkiye’nin her yerinde. D&R Mağazalarından satın alınabiliyor. Ulusal bir yayın olan Göktürk Dergisi kısa sürede kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Bu yıl 9. Kez düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde Göktürk Dergisi, “Yılın En İyi Cemiyet” Dergisi ödülüne layık görüldü. İnternet sitesi üzerinden yapılan oylamalar sonucu bu ödülü almaya hak kazanan Göktürk Dergisi adına ödülü Ümit Öner aldı. Öner mesajında “Bir Göktürklü olarak bölgemizin nezihliğini tüm ülkemize anlatma amacıyla başladığımız yayıncılık maceramızda kısa bir sürede ulusal bir yayın haline geldik. Kısa sürede birçok ödüle layık görüldük

 

Bizleri duygulandıran bu ödülü alırken öncelikle aileme, ekibime ve sevenlerimize destekleri için sonsuz teşekkürler. Göktürk Dergisi olarak 81 ilden de okuyucularımıza ulaşabiliyoruz. Hedefimiz daha fazla insana temas edebilmek. Bunun için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

En Son Okunanlar
- Advertisment -
Google search engine

En Çok Okunanlar