Ana SayfaMagazinGökhan Türkmen'den Selda Bağcan yanıtı: Pişmanlığım yok!

Gökhan Türkmen’den Selda Bağcan yanıtı: Pişmanlığım yok!

Selda Bağcan, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde genç şarkıcı Aleyna Tilki’yi konuk etmiş ve ikili düet yapmıştı. Şarkıcı Gökhan Türkmen de bunun üzerine Instagram hesabından; “Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!” sözleriyle Bağcan’a tepki göstermişti. Ünlü şarkıcı, gündem olan sözleri üzerine Milliyet.com.tr’den Beste Sırapınar’a samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava’da hayranları ile bir araya gelen Selda Bağcan’ı dinlemeye gelenler arasında genç popçu Aleyna Tilki de yer almıştı. Bağcan, Aleyna Tilki’yi sahneye davet etmiş ve ikili birlikte düet yapmıştı.

ALEYNA’YA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Selda Bağcan; Harbiye konserinde Aleyna Tilki için; “Bostancı’da ki konserden sonra bu ikinci buluşmamız. Aleyna’yı çok taktir ediyorum. Bir kere çok çalışkan, dağları deviriyor. Amerika’ya gitti orada bağlantıları var. Orada ki DJ, fotoğrafımı göstererek tanıyor musun? demiş, O da, ‘evet, idolüm’ demiş… Ondan sonra da Allah, ‘Yürü yâ kulum’ dedi. Ahmet Hakan’da satırlarına taşıdı; ‘Benim için Aleyna Tilki’nin yaşlısı’ demişler… Yaşlanınca inşallah sende benim gibi olursun.” diyerek övgüler yağdırmıştı. Usta sanatçıdan övgü dolu sözler duyan Tilki, “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” demişti.

Gökhan Türkmenden Selda Bağcan yanıtı: Pişmanlığım yok

“HAYIRLI İŞLER”

Ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk eden Selda Bağcan’a tepki göstermişti. Türkmen, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!

Gökhan Türkmenden Selda Bağcan yanıtı: Pişmanlığım yok

'Aleyna tam bir lolita'

BAĞCAN’DAN TÜRKMEN’E: TERBİYESİZLİK YAPMIŞ!

Bu sözler üzerine sessizliğini bozan Selda Bağcan ise Magazinsortie.com’dan Olcay Ünal Sert’e konuştu ve Türkmen’e tepki gösterdi. Usta sanatçı, Gökhan Türkmen’e şu sözlerle yanıt verdi:

Terbiyesizlik yapmış… Bir defa ben hiçbir şekilde Aleyna’yı anons etmedim. Onu kendi orkestramızdan bile gizledik. Birden bire geldi sürpriz için. O da ‘reklâm yapıyor’ diyor, sana ne? Kıskandı belki de… Gereksiz polemikler bunlar… Sanatçı sanatıyla gündem olmalı. Ayrıca sahneme kimi çıkarmak istersem onu çıkarırım, sana ne?

Gökhan Türkmenden Selda Bağcan yanıtı: Pişmanlığım yok

Gökhan Türkmen, gündem olan sözleriyle ilgili yeni düşüncülerini Milliyet.com.tr’den Beste Sırapınar’a anlattı. Sunucu Beste Sırapınar, Bağcan’a yazdıkları üzerine ünlü şarkıcıya “Bir pişmanlığın var mı?” sorusunu yöneltti. Türkmen şöyle yanıt verdi:

Pişmanlığım yok. Çünkü kimseyi rencide edecek bir şey yapmadım. Bir eleştiride bulundum. İçimden geleni söyledim. Karşı taraf kendine göre bir cevap verdi. Selda Bağcan’ın gerçekten böyle bir cevap verip vermediğini de bilmiyorum.

Gökhan Türkmenden Selda Bağcan yanıtı: Pişmanlığım yok
Gökhan Türkmen: O şarkıyı yıllar önce Sinem'e yazdım

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM