Gigi Hadid yeni pozlarını paylaştı

Gigi Hadid yeni pozlarını paylaştı

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, bir bikini markasıyla anlaştı. Reklam çekimleri için objektif karşısına geçen ünlü isim, peş peşe paylaştığı kareleriyle görenleri kendine hayran bıraktı.

Güzelliği ve sosyal medya paylaşımlarıyla olduğu kadar özel hayatıyla da gündeme gelen 27 yaşındaki dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Zayn Malik ile altı yıllık ilişkilerini geçtiğimiz ekim ayında noktalamıştı. Hadid’den bir çocuğu olan Malik’in, sevgilisinin annesi Yolanda Hadid’e hem sözlü hem de fiziksel şiddet uygulaması nedeniyle uzaklaştırma ve öfke kursuna gitme cezası aldığı basına yansımıştı.

KIZLARI İÇİN Mİ BİR ARAYA GELDİLER?

Ancak ikili cephesinden şaşırtan bir haber gelmiş; Malik ve Hadid, bir yaşındaki kızları Khai ile birlikte New Jersey’de görülmüştü. Radar Online sitesinin Deuxmoi’ya dayandırarak ortaya attığı bu iddia, çiftin kızları için yeniden bir araya gelmiş olabileceği yorumlarına neden olmuştu.

Gigi Hadid yeni pozlarını paylaştı

“İLİŞKİLERİNE SON BİR ŞANS VERMESİ İÇİN YALVARIYOR”

Geçtiğimiz aylarda Zayn Malik’in Gigi Hadid ile yeniden bir araya gelmek için elinden geleni yaptığı konuşulmuştu. OK! Dergisi’nin, Hadid’e yakın kaynaklara dayandırarak ileri sürdüğüne göre; Malik, ünlü modele kendisini bağışlaması ve ilişkilerine son bir şans vermesi için yalvarıyordu.

Gigi Hadid, Zayn Malik’in gerçekten üzgün olduğuna inansa da annesi Yolanda Hadid’in en büyük korkusunun kızının Malik’e geri dönmesi olduğu iddia edilmişti.

“KARANLIK VE RAHATSIZ BİR ADAM”

Dergiye konuşan modele yakın kaynaklar, “Gigi, olup bitenler yüzünden şok geçirdi ve çok üzgün ama Zayn’ın pişman olduğuna inanıyor” demişti.

Zayn Malik aşkı flört uygulamasında arıyor!

Ancak Yolanda Hadid ise, Zayn Malik’in kızından uzak durması için yasal yollar arayışında olduğu ileri sürülmüştü. Ünlü modelin annesi, Zayn Malik’in hem kızı hem de torunu Khai’den kesin olarak, koşulsuz bir şekilde uzak durmasını istediği iddia edilmişti.

Aynı kaynak, “Yolanda, Malik’in, kızının uzak durması gereken karanlık ve rahatsız bir adam olduğunu düşünüyor” demişti.

YENİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

Gigi Hadid, son olarak 74,1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından anlaşma yaptığı bir bikini markası için çekilen karelerini peş peşe yayınladı.

Güzelliğiyle görenleri kendine hayran bırakan Hadid’in bu gönderisine, 900 binden fazla beğeni ve 2 bine yakın yorum geldi.

Gigi Hadid yeni pozlarını paylaştı

Takipçileri, fit haliyle dikkat çeken modele, “Bu gezegende tanıdığım en güzel kadın”, “Bugün itibarıyla Gigi, Bella’dan (Hadid) üstündür”, ve “Tanrıça” gibi mesajlar yazdı.

Hadid, bu fotoğraflarıyla kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

KAŞLARINI BEYAZLATTI

Öte yandan ünlü isim, önceki haftalarda balkonda kameralara yansımıştı. Dünyanın en çok kazanan modellerinden Hadid, son haliyle görenleri şaşırtmıştı. Yüzündeki değişiklik dikkatlerden kaçmayan Gigi’nin, moda adına kaşlarını beyazlattığı öğrenilmiş; ünlü modelin son hali beğenilmemiş ve sosyal medyada çok sayıda yorum almıştı.

Gigi Hadid kızı Khai ile birlikte kültür gezisinde

‘ADINI FERİHA KOYDUM’ CANSU’YA BENZETİLDİ

Hadid, bir dönem reyting rekorları kıran ‘Adını Feriha Koydum’ disindeki Cansu’ya benzetilmişti. Sosyal medya kullanıcıları, “Gigi Hadid mi ? Adını Feriha koydum Cansu bu” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Gigi Hadid yeni pozlarını paylaştı
Önceki HaberBorussia Dortmund, Haaland’ın yerini doldurdu!
Sonraki HaberGalatasaraylı Berkan Kutlu: ‘Bu sezonu unutmalıyız’