Ana SayfaMagazinGeorge Clooney: Julia Roberts ile 80'inci denemede öpüşebildik!

George Clooney: Julia Roberts ile 80’inci denemede öpüşebildik!

Daha önce birçok kez aynı yapımlarda rol alan Hollywood yıldızları Julia Roberts ve George Clooney, önümüzdeki günlerde gösterime girecek filmleri ‘Cennete Bilet’ için tekrar bir araya geldi. Filmle ilgili konuşan ikili, öpüşme sahnelerini tam 80 denemede çektiklerini söyleyerek, dikkat çeken bir itirafta bulundu.

‘Özel Bir Kadın’, ‘Aşk Engel Tanımaz’ ve ‘Tatlı Bela’ gibi filmlerle aıdnı geniş kitlelere duyuran Julia Roberts ile, ‘Batman ve Robin’, ‘Zirveye Giden Yol’ ve ‘Centilmen’ gibi yapımlarda rol alan George Clooney’nin çok uzun bir geçmişi var. Aktörler on yıllardır arkadaşlar ve iki yıldıza göre bu, yakında vizyona girecek olan romantik komedileri ‘Cennete Bilet’ için bir öpüşme sahnesi çekmeyi oldukça komik hale getirdi.

George Clooney: Julia Roberts ile 80inci denemede öpüşebildik

The New York Times’a konuşan aktör, “Eşime, ‘Bu sahne için 80 kere çekim yapmamız gerekti’ dedim. O da şaşırarak, ‘Nasıl yani?’ dedi” ifadelerini kullandı. Roberts ise, “79 çekimde güldük, son çekimde ise öpüştük” şeklinde konuştu.

“EĞENCELİ OLABİLİR”

DailyMail’de yer alan habere göre; iki çocuk babası Clooney, karakterlerinin isimlerinin ‘Georgia’ ve ‘Julian’ olduğunu, ve bu rollerin Ol Parker tarafından ‘özellikle kendileri’ için yazıldığını söyleyerek ekledi:

Bunu doğru bir şekilde yapmamız gerekiyordu. ‘One Fine Day’den beri romantik komedi filmi yapmamıştım, Julia’nın o alanda olduğu gibi başarılı olamadım. Ama senaryoyu okudum ve düşündüm ki, eğer Jules buna hazırsa, bence bu eğlenceli olabilir.

Ayrılmaz ikili: Julia Roberts-George Clooney

Aktris ise, filmin ‘kimyaları’ nedeniyle ‘bir şekilde sadece kendisi ve Clooney için anlamlı olduğunu’ belirtti.

“KORKUNÇ OLACAK!”

Roberts, ayrıca Mayıs ayında Variety ile yaptığı bir röportajda ise, ikilinin film için yeniden bir araya gelmesi hakkında şaka yaptı ve alaycı bir şekilde hayranların filmden beklentilerini düşürmeleri gerektiğini söyledi:

Bence bu çok komik. İkimizin birlikte olması muhtemelen korkunç olacak, çünkü aslında harika olması için çok fazla potansiyel var. Kendi içinde patlayacak. Bence filmin reklamı şu olmalı: Muhtemelen korkunç olacak!

George Clooney: Julia Roberts ile 80inci denemede öpüşebildik

Ünlü isim, “İnsanların bildiği bir arkadaşlığımız var, ve boşanmış bir çift rolündeyiz. Amerika’nın yarısı muhtemelen gerçekte de evlendiğimizi ve boşandığımızı düşünüyor, bu yüzden bizim için iyi” diye espri yaptı.

DAHA ÖNCE DE BİRLİKTE ÇALIŞTILAR

‘Mamma Mia: Yeniden Başlıyoruz’un yönetmeni tarafından yönetilen film, iki insanın aşkı yeniden keşfetmesini konu alan bir romantik komedi. Bu, 25 yıl önce genç yaşta evlenip boşanarak kızlarının da aynı hatayı yapmalarını engellemek için bir araya gelen eski çift rolünü oynayan Hollywood yıldızlarının beşinci kez birlikte çalışacağı film olacak.

George Clooney: Julia Roberts ile 80inci denemede öpüşebildik

Filmde karakterlerinin kızı Lily (Kaitlyn Dever tarafından canlandırılıyor) mezuniyet sonrası Bali’de bir gezintide hayatının aşkıyla tanışıyor ve burada ailesi, kızlarının fikrini değiştirmek için oraya seyahat ediyor.

Aktris ve Clooney, daha önce ‘Ocean’s Eleven’, ‘Ocean’s Twelve’, ‘Para Tuzağı’ ve ‘Tehlikeli Aklın İtirafları’ filmlerinde birlikte oynamışlardı.

Amal Clooney ayrılık iddialarına son noktayı koydu!

Julia Roberts'ın 8,3 milyon dolarlık evi çok konuşulacak

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM