Gençlerbirliği kalecisi Übeyd Adıyaman’ın sözleri ekranlara yansıdı!

Gençlerbirliği kalecisi Übeyd Adıyaman'ın sözleri ekranlara yansıdı!

Bandırmaspor’a 5-2 kaybeden Spor Toto 1. Lig ekibi Gençlerbirliği’nde kaleci Übeyd Adıyaman’ın taraftarla konuşması yayıncı kuruluşa yansıdı. Tribündeki taraftarlara dönen Adıyaman, “38.5 derece ateşim var. Beni oynatmayın dedim” şeklinde serzenişte bulundu.

Spor Toto 1. Lig’de Gençlerbirliği ile Bandırmaspor’u karşı karşıya getiren maçta ilginç bir olay yaşandı.

Gençlerbirliği’nin Bandırmaspor’a 5-2 yenildiği mücadelede, kaleci Übeyd Adıyaman’ın hasta olmasına rağmen ilk 11’de yer aldığı ortaya çıktı. Konuk takımın 4. golünün ardından Gençlerbirliği kalecisi Übeyd Adıyaman’ın tepkisi yayıncı kuruluştan maçı izleyenlerce şekilde duyuldu.

Übeyd Adıyaman ve Gençlerbirliği oyuncusu Gökhan Gül

“ÖLÜYORUM, VALLAHİ ÖLÜYORUM DEDİM”

Tribündeki taraftarlara dönen Übeyd, “38.5 derece ateşim var. Ölüyorum dedim, vallahi ölüyorum dedim. Mecalim yok. Beni oynatmayın dedim. Allah belamı versin, beni oynatmayın dedim”şeklinde serzenişte bulundu.

Mustafa Dalcı

Ligde üst üste aldığı mağlubiyetlerle son sıraya kadar gerileyen Gençlerbirliği’nde teknik direktör Mustafa Dalcı maç sonu gerçekleştirilen basın toplantısında “Çok fazla söylenecek bir şey yok. Sonuç itibariyle ilk yarıyı böyle bitirmek istemezdik. Farklı bir mağlubiyet aldık. Açıkçası puan alabilmemiz gereken bir oyun oynamadık. Sonuna kadar bu mağlubiyeti hakkettiğimizi düşünüyoruz. İlk yarı bitti yeni bir sayfa açacağız. Transfer yasağımız kalktı. Bu ligde dominant oyuncular alarak Gençlerbirliği’ni ikinci yarıda kurtarmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız”diye konuştu.

Önceki HaberCinsel ilişki sırasında partnerini bıçakladı, mahkeme ‘yargılanmaya elverişli’ dedi
Sonraki HaberHekimler ‘Özel Hastaneler Yönetmeliği’ni protesto edecek! İstanbul Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Nergis Erdoğan değerlendirdi…