Ana SayfaMagazinGelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef!

Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef!

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul’da aileleri ve yakın dostlarının katıldığı görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in ilk tercih ettiği elbise ve Koç’un platformlu ayakkabıları, sosyal medya kullanıcılarının diline düşmüş; çok sayıda yorum yapılmıştı. Son olarak düğünde çekilen karelerini peş peşe paylaşan Özdemir, fotoğraflarına yazdığı notlarla bu eleştirilere gönderme yaptı.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 26 Ağustos olarak belirledikleri nikah tarihlerini olumsuz hava şartları nedeniyle 28 Ağustos’a ertelemişti. İkili, iki günlük gecikmeyle nikah masasına oturmuştu. Çiftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı ve Faruk Turgut üstlenirken; ikili, ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısı ile yapmıştı.

Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef

“HALI KAYDIRMAZ MI O?”

Törende üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Özdemir’in gelinliğini halı kaydırmaza benzetmişti. Ünlü ismin, birinci gelinliğine; “Halının altına serdiğim kaydırmaz örtüye benziyor ama mutlu olsunlar”, “Rahmetli babaannemin tel dolabı vardi gelinliğe bakınca o aklıma geldi niyeyse”, “Şey değil mi ya bu, halı kaydırmaz?” şeklinde yorumlar yağmıştı.

'Ailemize hoş geldin'

“OĞUZHAN’A BAK GELİNDEN UZUN DURAYIM DİYE KAR LASTİKLERİNİ TAKMIŞ!”

Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına; “Oğuzhan’a bak gelinden uzun durayım diye kar lastiklerini takmış”, “Damadın ayakkabıları Demet’inkinden yüksek maşallah”, “Oğuzhan’ın altına tank mı koymuşlar o topuk ne?”, “Gelinlikten ziyade Oğuzhan’ın ayakkabısı bambaşka” gibi yorumlar gelmişti.

Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Düğüne, çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok önemli isim katılmıştı. Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bulgari serpenti gerdanlık hediye etmişti. Koç’un düğün hediyesinin detayları da çok geçmeden belli omuştu. Ünlü şarkıcının eşine düğün hediyesi olarak aldığı gerdanlığın 47,500 Euro (yaklaşık 861 bin TL) değerinde olduğu ortaya çıkmıştı.

'Düğünümüzde kulise kaçıp, kebap yemiştik!'

“HER ŞEY ELEŞTİRİLİR MAALESEF”

Günlerce konuşulan düğünün ardından, Demet Özdemir 15.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden büyük gecesine ait yeni kareler paylaştı. Arkadaşlarının arasında çekilen fotoğrafına yazdığı notla gelinliğine ve eşi Koç’un ayakkabılarına gelen eleştirilere göndermede bulunan güzel oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Ama gerçek, anlar! Ne eleştiri, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. İyi bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!

Gelinliği eleştirilen Demet Özdemir: Her şey kötülenir maalesef

“YARIN LİNÇ VAR”

Sonrasında ise Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna yer veren Özdemir, “Yarın linç var derken ben” mesajını yazdı. Ünlü ismin paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir’den kına gecesi

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM