Ana SayfaMagazinGamze Erçel'den kızı Mavi'yle mutfak pozu

Gamze Erçel’den kızı Mavi’yle mutfak pozu

Hande Erçel’in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel’in Caner Yıldırım ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aylin Mavi’nin sağlık sorunları yaşadığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan anne Gamze Erçel, “İki hafta önce tedavi süreci başladı. Mavi de gayet iyi” demişti. Tüm yaşananların ardından 30 yaşındaki Erçel’den kızıyla yeni bir paylaşım geldi.

Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile reklamcı Caner Yıldırım, 2019 yılında dünyaevine girmiş, aynı sene kızları Aylin Mavi’yi kucaklarına almıştı. Son olarak kız kardeşi Hande Erçel ve ailesiyle tatile giden Gamze Erçel, birkaç gün önce 2.5 yaşındaki kızı Aylin Mavi’nin sağlık sorunları yaşadığı haberleri ile gündeme gelmişti.

“İKİ HAFTA ÖNCE TEDAVİ SÜRECİ BAŞLADI, MAVİ GAYET İYİ”

Birkaç haftadır sosyal medyada aktif olmaması dikaktlerden kaçmayan Gamze Erçel, Instagram hesabından kızının sağlık durumuyla ilgili olarak şu mesajı paylaştı:

Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz. İki hafta önce kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten.

Gamze Erçelden kızı Maviyle mutfak pozu

Erçel, sözlerine; “Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya, hatta aile büyüklerimize de ‘Ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz’ diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı. Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler” diye devam etti.

Hande Erçel'in teşekkür konuşması ablası Gamze'yi ağlattı!

Bu açıklama sonrası sosyal medyadan Aylin Mavi’ye ve anne-babasına destek mesajı yağdı. Erçel ve Yıldırım’ın takipçilerinin dışında Hande Erçel’in hayranlarını da Mavi’ye ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Gamze Erçelden kızı Maviyle mutfak pozu

MAVİ’YLE MUTFAĞA GİRDİ

Tüm bu yaşananlar sonrasında Gamze Erçel, kızıyla mutfakta çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Instagram’da yaklaşık 5 milyon takipçisi olan Erçel, Mavi’yle pankek yaptıkları anlara; “Günaydın, pankek sabahı” notunu düştü.

Caner Yıldırım'dan eşi Gamze Erçel'in Milano fotoğrafına yorum!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM