Ana SayfaMagazinGamze Erçel'den Aylin Mavi açıklaması: Şoku atlattık, kızımızın tedavisi başladı

Gamze Erçel’den Aylin Mavi açıklaması: Şoku atlattık, kızımızın tedavisi başladı

Oyuncu Hande Erçel’in 2.5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi’nin sağlık sorunları yaşadığı iddia edilmişti. Anne Gamze Erçel’den konuyla ilgili açıklama geldi.

Caner Yıldırım ile mutlu bir evlilik sürdüren Gamze Erçel, Aralık 2019’da anne olma mululuğu yaşadı. Son günlerde Aylin Mavi’nin sağlık sorunları yaşadığı haberleri gündeme geldi.

Gamze Erçelden Aylin Mavi açıklaması: Şoku atlattık, kızımızın tedavisi başladı

“İKİ HAFTA ÖNCE TEDAVİ SÜRECİ BAŞLADI, MAVİ GAYET İYİ”

Gamze Erçel, Instagram hesabından kızının sağlık durumuna ilişkin şu mesajı paylaştı:

Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz. İki hafta önce kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya, hatta aile büyüklerimize de ‘Ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz’ diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı. Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler.

Gamze Erçelden Aylin Mavi açıklaması: Şoku atlattık, kızımızın tedavisi başladı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM