Fenerbahçe’de İsmail Yüksek’e yeni sözleşme

Fenerbahçe'de İsmail Yüksek'e yeni sözleşme

Süper Lig ekibi Fenerbahçe’de 23 yaşındaki genç futbolcu İsmail Yüksek ile yeni sözleşme imzalandı.

Fenerbahçe’de İsmail Yüksek‘in sözleşmesi 2027 yılına kadar uzatıldı.

Yapılan açıklamada, “Kulübümüzün 2020-2021 sezonunda kadrosuna kattığı genç futbolcu İsmail Yüksek’in sözleşmesi 2027 yılına kadar uzatıldı.

Fenerbahçemizde sergilediği performansla kariyerinde ilk kez A Milli Takım formasını da giyme başarısı gösteren 23 yaşındaki futbolcu, 4,5 yıl daha Futbol A Takımımızın formasını terletecek.

İsmail Yüksek’e hedeflerimiz doğrultusunda çubuklu formamız ile nice başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

İsmail Yüksek

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza töreninde hazır bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, “Bizim için özel bir gün. Kendisini alt ligde keşfettiğimiz zaman pandemi dönemiydi. Dolayısıyla İsmail’in hak ettiği açıklamayı o gün yapamadık. O günden bugüne çok şey değişti. Kiralık gitti, maç ritmi kazanı, tempo kazandı ve Fenerbahçe’sine geri döndü. Fenerbahçe’deki bu sezonunda milli takım oyuncusu oldu, ve golünü de attı. Sözleşmesi yenilendi. Çok güzel bir hikaye. Bu hikayede emeği geçen çok insan var. Gölcükspor camiasına teşekkür ediyorum. Benim için de duygusal bir transfer. Hikaye şu ana kadar güzel geldi daha da güzel olacağını ümit ediyoruz. Fenerbahçe’nin forma ağırlığını bilen, anlamını ve tarihini bilen pırıl pırıl genç futbolcumuz. Allah futbolcu şansı versin. Bir kez daha hoş geldin” dedi.

“HEYECANLI VE MUTLUYUM”

İmzanın ardından İsmail Yüksek ise, “Çok heyecanlı ve mutluyum. Hayatımın en güzel günlerinden biri. Hayatımda attığım en güzel imzalardan ikincisi. İlki de buraya attığım ilk imzaydı. Herkesin çok emeği var. Herkese çok teşekkür ederim. Umarım bana gösterilen güvenin karşılığını sahada veririm. Fenerbahçe’yle buluştuğum ilk günü hiç unutamayacağım. Çok mutluydum. Çocuksu bir heyecanım vardı, şu anda aynı heyecanı hissediyorum. Hayalimdi. Bu sözleşmeden sonra hedefler benim için daha da zorlaştı. Attığım bu imzanın karşılığını sahada en iyi şekilde vermem gerekiyor. Bunun için daha da çok çalışmam gerekiyor. Hocama da sezon başında bana güvendiği ve bu formayla şans verdiği için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Önceki HaberRusya’dan Kızılhaç’a izin
Sonraki HaberEski Fenerbahçeli futbolcu Michael Frey Bundesliga’ya transfer oldu