Ana SayfaMagazinEvli olan Güvenç Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi!

Evli olan Güvenç Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi!

2010 yılında Başak Kıraç ile dünyaevine giren Güven Kıraç, önceki gün Asmalımescit’te bir kadınla el ele objektiflere yakalandı. Eğlendikleri mekanda romantik anlar yaşayan ikili, çıkışta bir anda magazin muhabirlerini karşılarında buldu. Ünlü oyuncu hemen yanındaki kişinin elini bırakırken, arkadaşları da görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. İşte detaylar…

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarından mezun oldu. 1986 yılından beri birçok televizyon dizisi, reklam filmi ve sinema filminde rol alan, şimdilerde meslektaşı Erkan Can ile gezi programı yapan Güven Kıraç, özel hayatıyla gündeme geldi. Başak Kıraç’la uzun süredir evli olan oyuncu, esmer bir kadınla Beyoğlu Asmalımescit’te bir mekanda eğlendi.

Evli olan Güvenç Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi

ELİYLE MISIR YEDİRİP, ÖPTÜ!

Samimi görüntüler sergileyen ikiliden Kıraç, kız arkadaşına eliyle mısır yedirdi. Ünlü oyuncu, mekanın içerisinde de kız arkadaşını birçok kez öptü. El ele mekandan çıkan ikili, basın mensuplarını karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Evli olan Güvenç Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi

YÜZÜNÜ GİZLEDİ!

Kameraları fark edince ellerini bırakan ve ayrı ayrı yürümeye başlayan ikiliden genç kadının, yüzünü gizlemesi dikkat çekti. Oyuncunun yanındaki arkadaşları ise görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Muhabirlerin evli olduğunun hatırlatmasının ardından adımlarını hızlandıran Güven Kıraç ve sevgilisi, soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Evli olan Güvenç Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi

BİR ÇOCUK BABASI

Öte yandan 62 yaşındaki Güven Kıraç’ın, bir kız çocukları olan 12 yıllık eşi Başak Kıraç’la boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

Evli olan Güvenç Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi
Denizde aşka geldiler

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM