Evinde talihsiz bir kaza geçiren Gönül Yazar’ın sağlık durumu

Evinde talihsiz bir kaza geçiren Gönül Yazar'ın sağlık durumu

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile anılan Onur Akay, geçtiğimiz günlerde TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Akay, ‘Taş Bebek’ lakaplı sanatçı Gönül Yazar’ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Türk Sanat Müziği’nin ve Türk sinemasının usta ismi, ‘Taş Bebek’ lakaplı Gönül Yazar, evinde halının kayması sonucu geçirdiği kaza sonrası yaklaşık 1.5 yıl boyunca sol gözünde sorun yaşadı ve iki kez ameliyat masasına yattı. 

“GÖZÜNÜ DUVARIN SİVRİ KISMINA ÇARPTI”

Geçtiğimiz günlerde ‘2. Sayfa’ programına katılan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Gönül Yazar gözleri ile ilgili çok büyük sorunlar yaşadı. Gönül abla, gece 03:00’de yataktan kalkmış ve halı kayınca duvarın sivri kısmına gözünü çarpmış. Gözleri resmen patlıcan moru oldu. Morluk 16 gün sonra geçti ama bulanıklık başladı. 1.5 sene bulanıklık geçer diye bekledi, hastaneye gitmedi ama rahatsızlığı geçmedi. Sol gözü görmüyordu, sağ gözünde de bulanıklık başlayınca, özel bir hastaneye gitti ve iki ayrı ameliyat oldu” dedi.

Evinde talihsiz bir kaza geçiren Gönül Yazarın sağlık durumu
32 yaş küçük sevgilisinden ayrıldı!

“ÜÇ TANE LENS TAKILDI”

Başarılı bir operasyon geçiren 85 yaşındaki sanatçının son durumunu paylaşan Akay, “Ameliyatta bir öne, bir arkaya bir de ortaya olmak üzere gözlerine üç tane tane lens taktılar. Çok pahalı bir ameliyat oldu. ‘Eğer gözlerimi kurtarmasalardı ölsem daha iyi’ diyerek ağladığında ben de çok duygulandım. Ama çok şükür şimdi çok iyi. Telefonla konuştum ve ‘Gözlerim pırlanta gibi oldu’ diyor. Evinde Boğaz’a karşı bir teras var ve ‘Oradan baktığımda Çamlıca Camii’nin minaresine biri çıksa görürüm’ diyor” ifadelerini kullandı.

Karayipler gezisinden fotoğraf paylaştı

Önceki HaberSon Dakika: Fırat Develioğlu, Galatasaray başkanlığına aday oldu
Sonraki HaberFenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan pankart tepkisi: Hadsizlik, şımarıklık, çekememek…