Ana SayfaMagazin'Evet, insan susarak da yalan söyleyebilir'

‘Evet, insan susarak da yalan söyleyebilir’

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini ‘Ilgaz’ karakteriyle Kaan Urgancıoğlu ve ‘Ceylin’ karakteriyle Pınar Deniz’in paylaştığı, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’, yeni sezona ‘merhaba’ diyor. Sosyal medyada da çok konuşulan, izleyicilerin yeni gelişmeleri merakla beklediği dizi, 18 Eylül Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu, sezon finaliyle seyircileri büyük bir soru işaretiyle bırakan Yargı, yayınlanan tanıtımları ile büyük merak uyandırdı. Dizinin kadrosuna Kenan Bal, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu ve Elif Melda Yılmaz dahil oldu.

İkinci sezonu için geri sayımın başladığı çok izlenen Yargı’nın yeni bölümünün konusu şöyle:
Tüm zorlukları geride bırakıp, evliliklerinin en güzel zamanlarını yaşayan Ilgaz ve Ceylin; itibarını, parasını ve karısını kaybeden, beş parasız sokaklara düşmüş Yekta; yeni bir aşka yelken açmış Pars; öfkesini içine atıp hayata tutunmak için yeni bir yol bulan Gül; emekliye ayrılmış Metin; Osman’ın evliliklerinden vazgeçmemeye niyet etmesine inat, ayaklarının üstünde durmayı deneyimleyen Aylin; arkadaşlarına küs ve yenik düştüğü hayata öfkeli Çınar; ve Eren’in bir sabah kuyuda dört ceset bulması…

Düşman olanları dost, dostları düşman yapacak süreç başlamıştır artık. Çünkü; ‘Bir tel kopar, ahenk ebediyen kesilir.’

OYUNCU KADROSU

Yargı’nın göz dolduran oyuncu kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler yer alıyor.

Yeni sezonda da nefes kesmeye devam edecek Yargı dizisi, yeni bölümüyle 18 Eylül Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Exit mobile version