Ana SayfaMagazinErkan Kolçak Köstendil: Bana monitörün başında iyi bir izleyici olmak kaldı

Erkan Kolçak Köstendil: Bana monitörün başında iyi bir izleyici olmak kaldı

‘Gönül’, ‘Kara Bela’ ve ‘Türk İşi Dondurma’ gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, önceki gün eşi Cansu Tosun ve oğlu Marsel ile bir AVM’de görüntülendi. Gazetecilerle konuşarak yönetmenliğini yaptığı ‘Tamirhane’ filmi hakkında konuşan Köstendil, ailece Hollanda’ya gidip gelmeye devam edeceklerini de belirtti.

2018’de dünyaevine girdiği meslektaşı Cansu Tosun ile mutlu bir evililik sürdüren oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, 2020 yılında ise oğlu Marsel’i kucağına almıştı. ‘Çukur’ dizisinde rol aldıktan sonra ailesiyle sık sık Hollanda’ya gidip gelmeye başlayan ve Hollanda Gençlerbirliği takımında kalecilik yapan Köstendil, geçtiğimiz sene ‘Bandırma Füze Kulübü’ filminin basın toplantısına katılmıştı.

Erkan Kolçak Köstendil: Bana monitörün başında iyi bir izleyici olmak kaldı

“HEM OYUNCULUK HEM FUTBOLCULUK YAPIYORUM”

Bandırmalı bir grup liseli gencin uzaya füze gönderme hayalleriyle başlayan çalışmalarını ve ardından bu çalışmaların sekteye uğramasını anlatan ‘Bandırma Füze Kulübü’ filminde başrol oynayan Köstendil, muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Oyunculuğu bırakıp bırakmayacağı sorulan ünlü isim, şöyle konuşmuştu:

Aslında ben uzun zamandır hem oyunculuk hem de futbolculuk yapıyorum. Sporu hiç bırakmadım üç sene önce de Vefa Spor’daydım. Spor salonuna gitmeyi sevmiyorum, bedava spor yapmış oluyoruz. Bir çocuk benden görüp bir kulübün altyapısına başlarsa bu bana yeter de artar. Zor olmuyor, vücut direnciniz gelişiyor. ‘Oyunculuğu bıraktı, kaleci oldu’ falan değil.

Hollanda'ya mı yerleştiler?

“GÜZEL BİR ŞEY İZLEYECEĞİZ”

39 yaşındaki oyucu, geçtiğimiz günlerse ise eşi Cansu Tosun ve çocukları Marsel, Akmerkez’de objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşarak her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Köstendil’e, yönetmenliğini yaptığı ‘Tamirhane’ filminin çekimlerinin bittiği hatırlatılınca; ünlü isim “Evet çekimleri bitti, 11 Kasım’da vizyona girecek. Güzel bir şey izleyeceğiz” diye konuştu.

Filmin oyuncu kadrosunun çok iyi olduğunu söyleyen Erkan Kolçak Köstendil, “Bir yerden sonra iyi bir izleyici olmak kaldı bana monitörün başında. Tüm ekibin oyunculuklarını hayranlıkla izleyerek set geçirdim. Benim için çok keyifliydi” dedi.

Filmin hikayesine de değinen Köstendil, “Karakomedi diye bileceğimiz işin içerisinde aksiyonu, macerası da olan; böyle şaşırtıcı bir iş olacak inşallah” açıklamasını yaptı.

Erkan Kolçak Köstendil: Bana monitörün başında iyi bir izleyici olmak kaldı

“BÖYLE MUTLUYUZ”

Hollanda’ya gidip gelmeye devam edeceklerini söyleyen oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Biz böyle mutluyuz, gidip geliyoruz. Oraya gittiğimiz zaman uğraştığım bir iş var, orada büyük bir şey yapmaya çalışıyoruz. O yüzden bir ayağımızın orada olması gerekiyor. Sinemayla alakalı. Dokuz bölümlük çok acayip, büyük bir iş ama. O yüzden de vakit alıyor, onları halletmeye gidip geliyoruz sürekli.

Bahsettiği şeyin yüksek bütçeli bir iş olduğunu söyleyen oyuncu, “Uğraşıyorum, bilmiyorum belki ilk iki bölümünü falan da çekerim. Hayal ettiğimiz her şey araya zaman giriyor demleniyor, birazcık zaman girince daha olgunlaşıyor daha güzel oluyor; inşallah bu da öyle olacak” dedi.

Cansu Tosun-Erkan Kolçak Köstendil çiftinin aile saadeti

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM