Enis Arıkan: Muzo bana uzak, ben daha cana yakınım

Enis Arıkan: Muzo bana uzak, ben daha cana yakınım

‘Camdaki Kız’ dizisinde Muzo karakterini canlandıran Enis Arıkan, önceki gün ablasıyla Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Dizisi hakkında konuşan oyuncu, Muzo karakterinin izleyiciler tarafından sevildiğini ifade etti. Ünlü oyuncu, annesinin koronavirüse yakalandığını da sözlerine ekledi.

Sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Enis Arıkan, Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında yer alıyor. Zaman zaman setten paylaşımlar yapan Arıkan, kendisi ile ilgili yorumlara da yanıt vermeyi ihmal etmiyor.

Sempatik oyuncu, son olarak kendisinin şimdiki haliyle yıllar önceki halini kıyaslayan bir sosyal medya paylaşımını, kendi hesabından takipçileri için yayınladı.

“BENİ YOK EDEMEYECEKSİNİZ”

Yıllar içindeki değişimine dikkat çekilen gönderiye esprili bir yanıt veren Enis Arıkan, “Beni yok edemeyeceksiniz. Ben doğal güzelim” ifadelerini kullandı.

Ardından paylaşıma eklenen hastag’lere takılan başarılı oyuncu, yakın dostu Ezgi Mola’nın etiketlenmesine de kayıtsız kalamadı. Arıkan bu durum için “Bir de Ezgi Mola güzelliği ne alaka” yorumunda bulundu.

ESTETİKLERİNİ TEK TEK SAYDI

Bir sonraki hikayesinde yaptırdığı estetik müdahaleleri tek tek sayan Enis Arıkan, şu ifadeleri kullandı:

“Sadece saçımda biraz ek var,

“Gözaltı dolgum var,

“Burun dolgum var.

“Botoksum var,

“Biraz da liposuction var,

“Kıcasacı doğalım,

“İftira atmayın artık”

“MİNİK MİNİK YAPTIRIYORUM”

İki yıl önce katıldığı ‘2. Sayfa’ programında da estetik itirafında da bulunan Enis Arıkan, “Her yerimde estetik var, minik minik yaptırıyorum. Botoks değil, ışık dolgusu yaptırdım” açıklamasını yapmıştı.

“REYTİNGİMİZ ÇOK İYİ”

‘Camdaki Kız’ dizisinde Muzo karakterini canlandıran Enis Arıkan, önceki gün ablasıyla Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, büyük bir ilgiyle izlenen Kanal D’nin ‘Camdaki Kız’ dizinin başarısından şöyle bahsetti: “Gerçekten çok güzel bir iş oldu. Şahane bir ekibimiz var. Klişe cümlelerden utanıyorum ama biraz öyle oldu. Seneye de inşallah devam ediyoruz. Reytingimiz de çok iyi, birinciyiz.”

“OYNAMASI DAHA KEYİFLİ”

Muzo karakterinin izleyiciler tarafından sevildiğini ifade eden Arıkan, “Muzo’yu insanlar çok sevdi. İçleri gidiyor. Dramatik, kapalı hali insanları çok üzüyor. Ben de çok seviyorum. İyi ki kabul etmişim, iyi ki yapımcı beni seçmiş. Karakter aslında bana çok uzak. Ben daha cana yakınım. O içine kapanık. Ben sevgi doluyum. O yüzden oynaması daha keyifli” diye konuştu.

“ANNEM KORONAVİRÜS OLDU, ONA DA GİDEMEYECEĞİZ”

Ramazan Bayramı ile ilgili konuşan Enis Arıkan, eski bayramlara duyduğu özlemi dile getirdi. Annesinin koronavirüse yakalandığını söyleyen oyuncu, “Gidecek hiçbir yer kalmadı. Anneanneler, babaanneler kalmadı. Annem koronavirüs oldu, ona da gidemeyeceğiz. Ablamla kahvaltı yaparız” dedi. Özel hayatı sorulan Arıkan, “Hayatınızda birisi var mı?” sorusuna esprili bir dille “Ablam var. Olsa ben de çok isterim ama Allah nasip etmiyor” yanıtını verdi.

Enis Arıkan: Muzo bana uzak, ben daha cana yakınım
Önceki HaberJoachim Löw için sürpriz rota: PSG!
Sonraki HaberEda Taşpınar sevgilisinin adını sır gibi saklıyor! ‘Tercih meselesi’