Ana SayfaMagazinEngin Demircioğlu: Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum

Engin Demircioğlu: Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum

BKM Mutfak oyuncularından Engin Demircioğlu ile Selcan Kaya, Antalya’da dünyaevine girdi. Düğün törenine oyuncunun ekip arkadaşlarının yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. Demircioğlu’nun nikâh şahitliğini Atakan Çelik ve Erdoğan Korkut yaparken, Kaya’nın şahitliğini ise Belkıs Savsin ve Melik Yıldız yaptı. 200 davetlinin katıldığı törende şarkıcı Niran Ünsal sahne aldı.

Olympos’ta bir otelde gerçekleşen düğün öncesi kameraların karşısına geçen çiftten Engin Demircioğlu, “Yaklaşık bir aydır inanılmaz bir heyecan var. Artık son nokta, kaçış yok. Tamamen teslim oldum. Tüm sevdiklerimiz burada, tüm arkadaşlarımız burada. Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum, o yüzden çok mutluyum” dedi.

“SABAH EVLİLİK TEKLİFİ, ÖĞLE KIZ İSTEME, GECE NİŞAN”

Selcan Kaya “Özel bir evlenme teklifi aldınız mı?” sorusuna, “Her şeyi çok arka arkaya yaşadığımız için çok hızlı oldu. Hepsi bir günde; evlilik teklifi sabah oldu, öğleden sonra kız isteme oldu, akşam söz oldu, gece nişan oldu. Hepsi bir aradaydı. Düğünümüzde iki ay sonra oldu” ifadelerini kullandı.

Engin Demircioğlu: Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum

“NEDEN BURADA EVLENMEYELİM?”

Düğün törenlerinin Olympos’ta gerçekleşmesinin sebebini açıklayan ünlü oyuncu, “Biz tanıştıktan sonra geldiğimiz ilk tatil yeri. Doğayı çok seviyorum, yeşilliği, Selcan da öyle. Burayı gördükten sonra ‘Neden burada neden evlenmeyelim?’ dedik. Böyle bir fikir çıktı benden, burayı tercih ettik” şeklinde konuştu.

Engin Demircioğlu: Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum

“SEVGİLİ EŞİMİN SÜRPRİZİ”

Gelinliğinin özel bir tasarım olduğunu belirten Selcan Kaya, “Sevgili eşimin bana sürprizi” dedi.

Engin Demircioğlu: Dünyanın en güzel kadınıyla evleniyorum

Balayı için yurt dışını tercih edeceklerini söyleyen çift, Niran Ünsal’ın şarkılarıyla doyasıya eğlendiler.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM