Ana SayfaMagazinEmina Jahovic'ten Mustafa Sandal açıklaması: Mutlu olsun yeter!

Emina Jahovic’ten Mustafa Sandal açıklaması: Mutlu olsun yeter!

Emina Jahovic, 2008–2018 yılları arasında evli kaldığı oğulları Yaman (14) ve Yavuz’un (10) babası Mustafa Sandal’ın geçtiğimiz haziran ayında sosyetik güzel Melis Sütşurup ile nikâh masasına oturmasu hakkında konuştu. Sırp şarkıcı, “Mustafa mutlu olsun yeter. Çocuklar da olumsuz bir tepki vermediler bu duruma” dedi.

Emina Jahovic, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Bir dönem eski eşiyle ‘nakafa’ haberleri ile gündeme gelen güzel şarkıcı, iki çocuğunun babası Mustafa Sandal’ın Melis Sütşurup ile evlenmesi hakkında şu ifadeleri kullandı:

Mustafa mutlu olsun bizim için yeterli. Çocuklar da olumsuz bir tepki vermediler bu duruma. O çok iyi bir baba ve çocuklarıyla harika ilgileniyor.

Emina Jahovicten Mustafa Sandal açıklaması: Mutlu olsun yeter

“BİR ERKEKLE GÖRÜNTÜLENMEM SEVGİLİM OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ”

Emina Jahovic, iş insanı Recep Ali Keydal ile birlikte görüntülenmesine dair soruları da şöyle yanıtladı:

Recep Bey benim çok yakın arkadaşım. Bir erkekle görüntülenmem bir ilişkim olduğu anlamına gelmez.

“EVLİLİĞE SICAK BAKMIYORUM”

40 yaşındaki şarkıcı, evliliğe bakış açısını da “Zaten ben evlilik olayına da iki çocuk annesi olduğum için pek sıcak bakmıyorum. Annelerini sürekli bir erkekle görmek istemezler. Bunun için çok özel birisi lazım” sözleriyle dile getirdi.

Emina Jahovicten Mustafa Sandal açıklaması: Mutlu olsun yeter

Jahovic, “Yeni bir projenin hazırlığı içerisindeyim. Ama en çok vakti çocuklarıma ayırıyorum. Çünkü Yaman ergenlik çağında, sürecin başında korktum. Fakat kardeşi yanında” dedi.

'Kim demiş erkek adam emzirmez diye!'

“OĞULLARIMIN KADERİ BU”

Ünlü şarkıcı, boşanma sonrası yaşadıklarını ülkesi Sırbistan’da yayınlanan Story dergisine anlatmıştı.

Boşanmış anne babanın çocuğu olmak kolay değil. Oğullarımın kaderi bu, ama onları hayatın daha tatsız aşamalarını öğrenecek şekilde yetiştiriyorum. Ne kadar sert olursa olsun, bu onları sadece daha güçlü yapacaktır. Her zaman onların en büyük destekçisi olacağım. Çocuklarımın iyi, dürüst ve zihinsel olarak sağlıklı, hayata karşı cesaret ve empati sahibi insanlar olarak büyümesini istiyorum. Ne yazık ki, onları çıkan haberlerden koruyamıyorum. Manşetleri okuyorlar ve sosyal medyayı takip ediyorlar. Özümde kim olduğumu bilmelerine ihtiyacım var, diğer her şey önemsiz. Sahip olduğum en değerli şey çocuklarım, görüp duyabiliyor olmam, kendi paramı kazanmam ve kimseye bağımlı olmamam.

Emina Jahovicten Mustafa Sandal açıklaması: Mutlu olsun yeter
Telefonu elinden düşürmedi

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM