Ana SayfaMagazinEmily Ratajkowski, Sebastian Bear McClard ile yaşadıkları daireden taşındı! Brad Pitt ile...

Emily Ratajkowski, Sebastian Bear McClard ile yaşadıkları daireden taşındı! Brad Pitt ile aşk mı yaşıyor?

Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski’nin, 4 yıllık eşi Sebastian Bear McClard’dan ihanet yüzünden boşanacağı bir süredir konuşuyordu. Ünlü isim, yüzüğünü çıkararak da ilişkilerinin bittiği söylentilerini desteklemişti. Model, son olarak geçtiğimiz gün eşiyle paylaştığı dairen taşınırken görüntülendi. Ratajkowski’nin Hollywood yıldızı Brad Pitt ile aşk yaşadığı iddiaları ise magazin gündemine oturdu.

Model ve oyuncu Emily Ratajkowski ile Sebastian Bear McClard, 23 Şubat 2018’de sade bir törenle evlenmişti. New York’ta nikah dairesine giden çift, sadece az sayıdaki arkadaşlarının huzurunda birbirlerine “Evet!” demişti. Emily Ratajkowski, törende de gelinlik giymemişti.

Çift, oğulları Sylvester Apollo Bear’ı geçtiğimiz yıl mart ayında kucağına almıştı. Ratajkowski, bebeği için, “Hayatımın en gerçeküstü, en güzel ve aşk dolu sabahına geldi!” ifadelerini kullanmıştı.

Emily Ratajkowski, Sebastian Bear McClard ile yaşadıkları daireden taşındı Brad Pitt ile aşk mı yaşıyor

“TAMAMEN OĞLUNA ODAKLANMIŞ DURUMDA”

Ancak Ratajkowski-Sebastian Bear-McClard çiftinin yollarını ayıracağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Bear-McClard’ın, eşini aldattığına dair ortaya atılan iddiaların bu ayrılığa sebep olduğu düşünülüyor.

People’ın aktardığına göre; Sylvester Apollo Bear isminde bir oğulları olan çiftin kısa zaman önce yollarını ayırdığı ve bu evliliği noktalama kararını Ratajkowski’nin verdiği belirtildi. Dergiye konuşan bir kaynak, “Emily iyi hissediyor ve güçlü. Tamamen oğluna odaklanmış durumda. Anne olmayı seviyor” diye konuştu.

'Güzellik algısı yüzünden öz güvenim düşük!'

“DEFALARCA İHANETE UĞRADI”

Page Six’e konuşan başka bir kaynak ise, Sebastian Bear McClard’ın “Eşini defalarca aldattığını” ileri sürdü. Ayrıca Ratajkowski’nin, geçtiğimiz hafta katıldığı bir partide alyansını çıkarmış olması, çiftin ilişkisinin sallantıda olduğu söylentilerine sebep olmuştu.

HENÜZ BOŞANMA DAVASI AÇILMADI

31 yaşındaki model, henüz resmi olarak bir boşanma davası açmadı ancak ABD basınında yer alan haberlere göre, Ratajkowski’nin yakın zamanda boşanmak için harekete geçmesi bekleniyor.

Emily Ratajkowski, Sebastian Bear McClard ile yaşadıkları daireden taşındı Brad Pitt ile aşk mı yaşıyor

“BU OLMAYACAK”

Ratajkowski’ye yakın bir kaynak ise Page Six’e konuşarak, şu ifadeleri kullandı:

Sebastian, ona bir şans daha vermesi için Emily’e yalvarıyor. Ama bu olmayacak; çünkü Emily, Sebastian’ın onun arkasından yaptığı birçok şeyi daha keşfetti.

Çiftin arkadaşları ise, bu evliliğin sonunu görecekleri için üzgünler. İkiliye yakın kaynaklardan biri, “Sahip oldukları şey gerçekten özel. Tüm arkadaşları gazetelerde ve manşetlerde onları izlemeyi çok severdi. Çok güzellerdi, ama elbette en güzel ilişkilerin çirkin sonları vardır. Sebastian’ın davranışlarıyla ilgili gerçeğin ne olduğunu bilmiyorum ve onu savunmuyorum; ama ikisinin de sersemlediğini biliyorum. Bu çok üzücü” şeklinde konuştu.

'Beni utandırmaya çalışanlara boyun eğmeyeceğim'

EVDEN TAŞINDI!

Tüm bunların ardından Emily Ratajkowski, eşyalarını New York’taki ortak dairelerinden taşıyarak; Sebastian Bear-McClard’dan ayrılmasında sonraki adımı atmış oldu. Nakliyeciler, 31 yaşındaki modelin mobilyalarını, kıyafetlerini ve diğer eşyalarını Manhattan’daki dairelerinden çıkarırken görüldü.

Siyah bir tulum giyen ve alyansını takmadığı dikkat çeken Ratajkowski ise, apartmandan bir saksı bitkisini çıkarırken objektiflere takıldı. Page Six’te yer alan habere göre; arkadaşlarından biri de büyük bir giysi yığınını ve askıları dışarı taşıyarak, ünlü ismi yalnız bırakmadı.

Emily Ratajkowski, Sebastian Bear McClard ile yaşadıkları daireden taşındı Brad Pitt ile aşk mı yaşıyor

“BRAD SAYGI DUYUYORDU”

Öte yandan Sebastian Bear-McClard ile boşanma aşamasında olduğu konuşulan güzel modelin, 2016 yılında Angelina Jolie ile yollarını ayıran Hollywood yıldızı Brad Pitt ile gizlice aşk yaşadığı iddia edildi. OK Magazine’e konuşan bir kaynak, şu ifadeleri kullandı:

Brad, 2020 Vanity Fair Oscar partisinde Emily’den hoşlandı. Baş başa kalmadılar, ama arkadaşları da yanlarındayken konuştular. Ancak Emily o zamanlar Sebastian ile evliydi, ve Brad tabii ki buna saygı duyuyordu. Olanlardan sonra Brad, Emily’ye çıkma teklif etti ve o da ‘evet’ dedi. Emily, her zaman Brad’in sevimli olduğunu düşündü, ve kendi bakış açısına göre; kaybedecek neyi vardı ki?

İkiliden herhangi bir açıklama gelmezken; ‘Fight Club’ yıldızının temsilcisi konuyla ilgili konuşarak, bu iddiaları reddetti.

'Brad Pitt tekrar çalışmayacağı oyuncuların listesini tutuyor' iddiası!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM