Ana SayfaMagazinEmel Sayın'dan Kenan Doğulu'ya: Beren duymasın!

Emel Sayın’dan Kenan Doğulu’ya: Beren duymasın!

Küçükçiftlik Park’ta müzikseverlerle buluşan Emel Sayın, beyaz elbisesiyle çok şıktı. Aynı sahneyi paylaştığı Kenan Doğulu, önce elini öptü, sonra yanağından, son olarak da göğsünden öptü. Usta sanatçının, o akşam seti olduğu için konserde eşini yalnız bırakan oyuncu Beren Saat göndermesi ile Kenan Doğulu’ya yaptığı espri dikkat çekti.

Emel Sayın ve Kenan Doğulu, önceki akşam Küçükçiftlik Park’taki Yeni Bi’ Fest’te konser verdi. Gecenin sonunda birlikte sahneye çıkan ikili, Doğulu’nun babası Yurdaer Doğulu’ya ait ‘Elveda Meyhaneci’yi seslendirdi. Kenan Doğulu, çocukluğundan beri hayran olduğunu söylediği Emel Sayın’ı öpücüklere boğdu.

Emel Sayından Kenan Doğuluya: Beren duymasın

“BEREN NEREDE?”

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Emel Sayın, ünlü şarkıcının eşi Beren Saat’i kastederek, “Bugün beni çok öpüyorsun. Beren duymasın ve görmesin. Nerede Beren?” diye sordu.

Emel Sayından Kenan Doğuluya: Beren duymasın

“KENAN ÇOK TEHLİKELİ”

Kenan Doğulu, o akşam sette çalışan oyuncu eşi için “İşi vardı” yanıtını verdi. Emel Sayın ise “Keşke burada olsaydı. Olsaydı böyle olmazdı. Kenan çok tehlikeli vallahi” şeklinde espri yaptı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM