Ana SayfaMagazinEkin Mert Daymaz'dan ilginç gaf! 'Allah'tan öptüğüm kişi sevgilim'

Ekin Mert Daymaz’dan ilginç gaf! ‘Allah’tan öptüğüm kişi sevgilim’

Son olarak Sevda Erginci ile başrollerini paylaştığı ‘Seni Kalbime Sakladım’ adlı dizide rol alan Ekin Mert Daymaz, bu yıl 17. kez düzenlenen Contemporary İstanbul’un partisine katıldı. İlerleyen saatlerde kuytu bir köşede baş başa oturduğu kız arkadaşı ile sohbet ederken birden öpüşmeye başlayan Daymaz, patlayan flaşları görünce sinirlendi. Oturduğu yerden sinirli bir tavırla gazetecilerin yanına gelen ünlü oyuncu, ilginç gafıyla şaşırttı.

HÜSEYİN ALTUN/ Milliyet
Daha önce rol aldığı ‘Çilek Kokusu’, ‘Hayat Sevince Güzel’, ‘Payitaht Abdülhamid’, ‘Korkuyorum Baba’, ‘Hayaller ve Hayatlar’ gibi yapımlarla adını duyuran oyuncu Ekin Mert Daymaz, son olarak Sevda Erginci ile birlikte ‘Seni Kalbime Sakladım’ adlı dizide boy göstermişti. 

“ESMER SEVİYORUM, SARIŞIN DENK GELİYOR”

Geçtiğimiz ay Cihangir’de görüntülenen ve ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Ekin Mert Daymaz, “Mert Bey aşk hayatınız nasıl onu da soralım?” sorusuna “Hayatımda kimse yok, seçici de değilim, benim için sarışın olsun esmer olsun önemli değil. Karakter, kişilik önemli. Ben esmer beğeniyorum ama genelde sarışınlar denk geliyor, biraz evvelde çektiğiniz de sadece arkadaşım” şeklinde yanıt vermişti.

Daha sonra bu açıklamasından pişman olup olmadığı sorulan ünlü oyuncu, “Benim pişmanlıklarım yok. Arkadaşlarımla konuşur gibi sizlerle de rahat konuşuyorum. Pişman olmam ben” açıklamasını yapmıştı.

BREZİLYALI MİSAFİRİYLE GECELERDE

Önceki yıllarda Hande Erçel, Melisa Döngel ve Eliz Sakuçoğlu gibi isimlerle aşk yaşan 32 yaşındaki ünlü oyuncu, önceki haftalarda Asmalı Mescit’teki mekandan esmer bir kadınla çıkarken görüntülenmişti. Mekandan birlikte çıkan çift, flaşların patlamasıyla ayrı ayrı yürümeyi tercih etmişti.

Kendilerini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ekin Mert Daymaz, “Arkadaşlar hanımefendi benim misafirim. Brezilya’dan geldi, İstanbul’u gezdireceğim” ifadelerini kullanmıştı.

‘BİRBİRLERİNİ TANIMA AŞAMASINDALAR’ İDDİASI

Mekanda bir hayli samimi bir şekilde eğlendikleri öğrenilen çiftin birbirlerini tanıma aşamasında olduğu iddia edilmişti. Ekin Mert Daymaz’ın eğlendiği esmer kadının adının Adrielly Tiburcio olduğu ve modellik yaptığı öğrenilmişti.

ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENİNCE KIZDI

Bir süredir ortalarda görünmeyen Ekin Mert Daymaz,  bu yıl 17. kez düzenlenen Contemporary İstanbul’un partisine katılan ünlü isimler arasında yer aldı. Yakışıklı oyuncu, partinin ilerleyen saatlerinde; kuytu bir köşede baş başa oturduğu kız arkadaşı ile sohbet ederken, birden sarılarak  öpüşmeye başladı. Patlayan flaşları gören Daymaz, “Böyle de olur mu? Siz biraz evvel bizden poz istemediniz mi? Bu ne şimdi?” diyerek çekilen fotoğraflara tepki gösterdi.

“İŞ Mİ BU YAPTIĞINIZ?”

Oturduğu yerden sinirli bir tavırla gazetecilerin yanına gelen Ekin Mert Daymaz, “Şimdi bu yaptığınız iş mi? Neden haber vermeden çekiyorsunuz?  Allah’tan yanımdaki öptüğüm kişi, benim kız arkadaşım” diyerek bir kez daha agresif ve sinirli tavırlar sergilemeye devam etti.

Bu duruma çok sinirlenen yakışıklı oyuncu, sevgilisinin yanına döndü ve yanına oturdu. Ekin Mert Daymaz’ın kız arkadaşının adının İpek Yazıcıoğlu olduğu ortaya çıktı. İkilinin sergiyi gezerken birbirlerini çekip sosyal medyadan paylaşması da dikkatlerden kaçmadı.

Exit mobile version