Ana SayfaMagazinEge: Beni sürekli Yaşar ve Haluk Levent'e benzetiyorlar

Ege: Beni sürekli Yaşar ve Haluk Levent’e benzetiyorlar

1987 yılında başladığı müzik kariyerinde ‘Yaz Aşkım’, ‘Delice Bir Sevda’, ‘Hurma Gözlüm’ ve ‘Sevildiğini Bil Yeter’ gibi hafızalarda yer eden parçalara imza atan Ege, Bodrum’da sahne aldı. Yaklaşık iki saat boyunca müzik ziyafeti sunup, hayranlarını bir an olsun yerlerine oturtmayan ünlü şarkıcı, konserinde başından geçen komik anılarını da anlattı.

90’lar müziğinin sevilen isimlerinden Ege, önceki akşam Bodrum Türkbükü’nde bir mekanda sahne aldı. Ünlü şarkıcı, “Yıllardır Bodrum’a gelmiyordum. Bu yaz Bodrum’da sahne almaya başladım ve Bodrum’da bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum. Hepinize çok teşekkür ederim” diyerek kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

Ege: Beni sürekli Yaşar ve Haluk Levente benzetiyorlar

“BUGÜN BİZİM MİSAFİRİMİZSİN”

Konsere gelmeden önce yolda polis çevirmesine rastladığınıbelirten Ege, başından geçen komik anılarını sevenleriyle paylaştı.

Memur arkadaşlarımız ehliyet ruhsat istedi. Beni görünce ‘Haluk abi hoş geldin. Bir fotoğraf çektirebilir miyiz?’ dedi. Geçtiğimiz günde bir restoranda yemek yerken hesap istedim. ‘Bugün bizim misafirimizsin Yaşar Bey’ dediler. Bizim 90’lar böyleydi şimdiki gibi Instagram’a sürekli fotoğraflar atamıyorduk.

CEM YILMAZ PAYLAŞIMI

Ege, geçtiğimiz günlerde 50 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından 21 yıl önce çekilen bir fotoğrafını paylaşmıştı. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan poza, “Cem Yılmaz ile askerlik hatırası. Kazak babamındı” notunu düşmüştü.

Ege: Beni sürekli Yaşar ve Haluk Levente benzetiyorlar

49 yaşındaki usta komedyen, vatani görevini 2001 yılında Ankara Mamak’ta Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi’nde 18 ay yapmıştı.

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM