Ana SayfaMagazinEda Ece: Babam böyle şeyleri pek sevmez!

Eda Ece: Babam böyle şeyleri pek sevmez!

‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız’ karakterine hayat veren Eda Ece, geçtiğimiz aylarda dört yıldır birlikte olduğu Buğrahan Tuncer ile Marmaris tatiline çıkmıştı. Tatildeki mayolu görüntülerini tiye alan ve akabinde kilo vermek için spora başlayan Ece, önceki gün babasıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Sorulara yanıt vermeyen güzel oyuncu, babasının böyle şeyleri sevmediğini söyleyerek basın mensuplarından müsaade istedi. İşte detaylar…

SEÇKİN ŞENVARDAR/ MİLLİYET
Bir süredir aşk yaşadığı milli basketbolcu Buğrahan Tuncer (29) ile zaman zaman ayrılıp barışan Eda Ece (32), geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle Marmaris’te tekne tatilinde objektiflere yansımıştı. Başarılı oyuncu, seabob sonrası uzun süre deniz bisikleti kullanmıştı. Ece, teknelerin halatlarının arasından geçerek, deniz bisikletindeki ustalığını da gözler önüne sermişti. Denizde doyasıya eğlenene çift, ardından tekneye çıkmıştı. 29 yaşındaki basketbolcu, havluyla sevgilisi Eda Ece’nin yüzünü kurulamıştı.

Ece, sonrasında tatildeki pozlarını da tiye almıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına; “Spora uyandım, insanlar değişebiliyor. Zaten mars koç sevmesem de başarabilirim. Gazetedeki antiloba inanma” notunu düşmüştü.

Eda Ece: Babam böyle şeyleri pek sevmez

“SİZİN YÜZÜNÜZDEN SPORA BAŞLADIM”

Tatilden döndükten kısa bir süre sonra Etiler’de görüntülenen Eda Ece, tatil fotoğraflarını tiye almasıyla ilgili ”Beni dağlardan niye çekiyorsunuz kardeşim. ‘Eda abi çekiyoruz’ deyin. Ben de havalı bir poz vereyim. Sizin yüzünüzden spora başladım. Benim niye havalı bir fotoğrafım olmasın?” açıklamasını yapmıştı.

Eda Ece'den aşk dolu Buğrahan Tuncer paylaşımı

EVLİLİK SORUSUNA ESPRİLİ YANIT

Gazetecilerin evlilik soruları karşısında esprili bir cevap veren Eda Ece, “Annem gibi sürekli evlilik soruyorsunuz. Annem gibisiniz valla” diyerek gülümsedi. 32 yaşındaki Ece, ”Evlilik için bile vakit lazım. Bu işler kısmet. Ne ara gaza gelirsek o ara evleniriz. O da yoğun bende” ifadelerini kullanmıştı.

Güzel oyuncu, “Hayalini kurduğunuz bir düğün veya gelinlik var mı?” sorusuna ise, “Dizilerde dokuz kere evlendim. her türlü gelinliği giyindim. Dizide çocuğum bile oldu. Her duyguyu tattım yani” demişti.

Eda Ece: Babam böyle şeyleri pek sevmez

“ŞİMDİ KONUŞMAYALIM, ZAMANI DEĞİL”

Marmaris tatilindeki mayolu görüntülerinden sonra kilo vermek için spora başlayan Eda Ece önceki gün doktor kontrolüne getirdiği babasıyla Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

"Durun şimdi, babamı sinirlendirmeyin"

Koluna girip yürümesine yardımcı olduğu babasıyla bir klinik çıkışı görüntülenen güzel oyuncu, “Arkadaşlar babam böyle şeyleri pek sevmez. Zaten doktordan çıktık şimdi konuşamayalım, zamanı değil” diye konuştu.

Eda Ece: Babam böyle şeyleri pek sevmez
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM