Ana SayfaMagazinEce Vahapoğlu'nun boynundaki izler dikkat çekti!

Ece Vahapoğlu’nun boynundaki izler dikkat çekti!

Sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, 2018 yılında Cihan Alpay ile dünyaevine girmişti. Aralık 2019’da oğlu Efe’yi kucağına alan ünlü isim, kısa sürede hamilelik kilolarından kurtulmuş ve eski formuna dönmüştü. Spora düşkünlüğü ile bilinen Vahapoğlu, önceki gün bir kozmetik markasının davetine katıldı. Boynundaki operasyon izleri dikkat çeken sunucu, konuyla ilgili açıklama yaptı.

MESUT YILMAZ/MİLLİYET
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Ece Vahapoğlu, fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyor. Geçtiğimiz senelerde bir canlı yayına konuk olan ünlü isim, “Ben 20’li yaşlarımda gazeteciyken hatta gazetecilikten önce haber kanallarında sunucuyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı. Sunuculuk, yazarlık, spor eğitmenliği tam olarak ben oldu. Şu an çok daha enerjik hissediyorum” demişti.

ANNE-OĞUL TATİLDE

Cihan Alpay ile mutlu bir evliliği ve üç yaşında Efe adında bir oğlu olan Ece Vahapoğlu, geçtiğimiz aylarda arkadaş ziyareti için gittiği Bodrum Turgutreis’teki Rammos Otel’de görüntülenmişti. Oğluyla tatiline devam eden Ece Vahapoğlu, plajda arkadaşlarıyla deniz ve güneşin tadını çıkarmıştı. Ünlü isim, akşamüstü de havuz kenarında oğlu Efe’yle keyifli anlar geçirmişti. Bir an olsun oğlunun yanından ayrılmayan Vahapoğlu ve oğlunun keyifli anları objektiflere böyle yansımıştı.

Ece Vahapoğlunun boynundaki izler dikkat çekti

Doğum yaptıktan sonra kısa sürede eski formuna kavuşan ve fit olmaya özen gösteren 44 yaşındaki Vahapoğlu, daha önce formunun sırrını, “Her sabah pilates ve yoga yaptım. Pandemide bile hiç durmadım” diyerek açıklamıştı.

'Dokuz aylık karnımdayken ve 9 aylık kucağımdayken'

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ İÇİN BOYNUNDAN KİTLE ALDIRDI

Kısa bir süre önce İstanbul’a dönen Ece Vahapoğlu, önceki gün Kanlıca’da bir kozmetik markasının davetine katıldı. Lansmanda Vahapoğlu dışında; Hazal Türesan, Ceren Moray, Elvin Levinler, Güneş Mutlu ve Ezgi Gör gibi isimler yer aldı.

Çiçek desenli elbise tercih eden, bir çocuk annesi Ece Vahapoğlu, boynundaki operasyon iziyle dikkat çekti. Gazetecilerin soruları üzerine cevap veren Vahapoğlu, “Boynumdan kitle alındı. Kök hücre tedavisinde kullanılacak” dedi.

Ece Vahapoğlunun boynundaki izler dikkat çekti

Operasyonla ilgili bilgi veren ünlü isim, “Alınan doku kanımla birleştirilerek kök hücre tedavisinde kullanılacak. Amacı yaşlanmayı önlemek. Artık 44 yaşıma geldi. Bu tarz tedaviler şart oldu. İki gündür saçlarımı dahi yıkayamıyorum bundan dolayı” ifadelerini kullandı.

Ece Vahapoğlu: uyku arasında bile bebeğimi özlüyorum

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM