Ebru Yaşar: Topuklu giymek artık korkutmuyor!

Ebru Yaşar: Topuklu giymek artık korkutmuyor!

Geçirdiği kaza sonrası sahnelere bir süre ara vermek zorunda kalan Ebru Yaşar, Ramazan Bayramı’nın ilk günü Kıbrıs’ta sahne aldı. Modacı Amor Gariboviç imzalı kıyafeti ile göz kamaştıran sanatçı, sahnede yarım saat fazla kalırken, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan Ebru Yaşar, “Bayramın ilk günü Kıbrıs’dayız. Çok heyecanlı ve çok mutluyum. Yarın da başka bir sahneye gidiyorum” dedi.

“BİR DURUN ARKADAŞLAR”

Yazın gelmesiyle hayranlarının yeni şarkı bekledikleri hatırlatılan Yaşar, “Yeni çıkardık, bir durun arkadaşlar. Daha 3.5 ay oldu. En son düet parçamız çıktı. Düeti yaptık, ayağım kırıldı evdeydim. Tadını çıkaramadım, herhalde yapmayacağım ama eski albümden yeni bir klip gelecek” şeklinde konuştu.

'Kanal değiştirir, çocuklarıma izletmem'

“İNŞALLAH GEÇTİ GİTTİ”

Ebru Yaşar’ın Ocak 2022’de geçirdiği kaza sonrası diz kapağı kırılmıştı. Apar topar ameliyata alınan 44 yaşındaki sanatçı, daha sonra fizik tedaviye başlamıştı.

Ebru Yaşar: Topuklu giymek artık korkutmuyor

Geçtiğimiz günlerde ayağında ikinci kez küçük operasyon geçiren şarkıcı, sağlık durumu hakkında, “İnşallah geçti gitti, her şey yolunda. Topuklu giymek artık korkutmuyor. Yeni yeni başladım, küçük topuklu ile çıktım. Düz ayakkabılarla da çıkıyorum. Çok da rahat ettim” ifadelerini kullandı.

“DEVAMI GELECEK”

Yüzü olduğu halı firmasının reklam filmi hakkında Yaşar, “Firma ile çok güzel bir işbirliği oldu. Onlar da memnun kaldılar. Karşılığını almaları ve memnun kalmaları önemli. Çok güzel geri dönüşler almışlar. Çok mutluyum, devamı gelecek” açıklamasını yaptı.

Ebru Yaşar: Topuklu giymek artık korkutmuyor

“ÖYLE MUTLULAR, ÖYLE SAHNEDELER”

Ebru Yaşar, son dönemde sanatçıların sahne kıyafetleri ile ilgili yaşanan polemik sorulunca, “Şarkı yapmasak mı acaba bilmiyorum” diyerek espri yaptıktan sonra, “Sahne herkesin nasıl istiyorsa öyle olması gerektiği bir yer. Ben böyle mutluyum, böyle sahnedeyim. Onlar öyle mutlu, öyle sahnedeler. Bazen bir şeyler söylüyoruz çarpıtılıyor, cımbızla çekiliyor” yanıtını verdi.

Bir milyon TL değerindeki kolyesini değiştirmeye gitti!

'Bir daha kırmızı elbise giymeyeceğim'

Önceki HaberAlişan’dan yeğenleri Eyşan ve Ceylan’la yeni poz
Sonraki HaberSüleyman Hurma: ‘1 takım düşsün, 1 takım çıksın’